Atgriezties pie raksta

Ogrē varēs skatīties "TEDxRiga" foruma tiešraidi Pielikums

Pielikumi

2.novembrī no plkst.9.30 līdz 17.30 Ogres Centrālajā bibliotēkā varēs sekot "TEDxRiga 2018" ideju foruma tiešraidei no Latvijas Nacionālās bibliotēkas.

2.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks septītais "TEDxRiga" forums, kurā visas dienas garumā savās idejās dalīsies vairāk kā 20 atzīti runātāji un mākslinieki. Viņu vidū stratēģiskās komunikācijas eksperts Jānis Sārts, fonda atvērtai sabiedrībai "DOTS" vadītāja Ieva Morica, improvizators un radio raidījumu vadītājs Kaspars Breidaks, IT izglītības entuziaste Elīna Ingelande, politikas zinātnieks un TV moderators Mārtiņš Daugulis, žurnāliste Nellija Ločmele un citi. 


Šogad sadarbībā ar LNB konference tiešraidē bezmaksas būs skatāma arī 10 Latvijas reģionālajās un sešās augstskolu bibliotēkās. Tostarp arī Ogres Centrālajā bibliotēkā. 


Par "TEDxRiga 2018" tēmu izvēlēts vadmotīvs Bring the Light jeb "Apgaismība". "TEDxRiga" organizatoru komandas pārstāvis Pāvils Jurjāns stāsta: "Ar šī gada "TEDxRiga" vadmotīvu vēlamies pievērst uzmanību tam, ka gaisma ir visur. Tā ir Latvijas spilgtajos talantos un spožajās idejās, kas atbalsojas visā pasaulē, gaišajos prātos un degošajās acīs. Laiks šo gaismu ieraudzīt, absorbēt, iemiesot un izplatīt, uz ko mudināsim arī četrās tematiskās foruma sesijās. Kad vēl labāk paraudzīties uz visu no gaišās puses, ja ne gada tumšākajā laikā un Latvijas jubilejas mēnesī?"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42595

2018. gada 30. oktobrī, 09:15, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet