Atgriezties pie raksta

Rotu darināšana Latvijas dzimšanas dienas noskaņās Foto

Sestdien, 3.novembrī, plkst.13 Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina ikvienu interesentu piedalīties patriotisko rotu veidošanas radošajā darbnīcā, kuru vadīs tekstilmāksliniece Līva Kaprāle.

Gaidot Valsts svētkus, tiek rotātas ielas un mājas, sarkanbaltsarkanās, mūsu valsts karoga krāsas, redzamas it visur. Radot un daloties svētku noskaņojumā, aicinām ļauties radošam piedzīvojumam kopā ar ģimeni un draugiem, veidojot patriotiskas un oriģinālas rotas ar kurām izdaiļot sevi vai pasniegt vēlāk kā skaistu dāvanu sev tuvajiem.


Pasākuma laikā kopā ar mākslinieci tiks radītas piespraudes un dažādi citi aksesuāri no dažādām rakstainām un sarkanbaltsarkanām lentītēm, filca auduma, pūkainām bumbiņām, spalvām, pērlītēm, kā arī ozolzīlēm, uz kurām paši varēs rakstīt savus rakstus, kuru daudzveidība ir kā šī gada bagātā zīļu raža. Atceroties, ka gan  ozols ir mūsu spēka koks un pati zīle gudrības un labklājības simbols, savu ar sirsnību greznoto dekoru veidosim kā vēlējumu sev, saviem tuvajiem un valstij.


P.S. Kā vēsta latviešu tautas ticējums, no ļaunuma un laika apstāklu untumiem var paglābties kabatā nēsājot ozola zīli, bet, ja kabatā nēsā 3 zīles, tad nēsātājs vienmēr izskatīsies jaunāks par saviem gadiem.


Dalība radošajā darbnīcā ir bez maksas. Visi izejmateriāli tiek nodrošināti uz vietas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42615

2018. gada 3. novembrī, 09:17, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet