Atgriezties pie raksta

Erudīcijas spēles notikušas arī Ogresgalā

7.novembrī Ogresgala Tautas namā norisinājās jau otrās erudīcijas komandu spēles "Iepazīsti savu novadu!", ko organizēja interešu grupa "Socializācijas klubs".

Astoņas komandas no Ogresgala pagasta un Ogres pilsētas meklēja atbildes uz dažādiem jautājumiem gan par Ogres novadu, gan Latviju, gan citām tēmām. Arī šajās spēlēs daži jautājumi dalībniekiem nesagādāja grūtības, bet bija arī tādi, uz kuriem komandas nevarēja rast atbildes, piemēram, kurā Ogres novada pagastā atrodas Latvijas smaguma centrs vai cik ministrijas ir Latvijā.


Ogresgalā pirmo vietu izcīnīja komanda "Ekopad" – Ogresgala pamatskolas skolotāji. Otro un trešo vietu dalīja divas komandas – "Ābelīte" un "Daži dadži", tomēr tās no uzvarētājiem šķīra tikai viens punkts.


Spēļu organizēšanas galvenais mērķis ir nodrošināt pagastu iedzīvotājiem iespēju pārbaudīt savas zināšanas un uzzināt daudz interesentu faktu par Ogres novadu. Prāta spēles - tas ir lielisks veids, kā iespējams gan izglītoties, gan jauki pavadīt laiku, gan izbaudīt sacensību garu.


Erudīcijas komandu spēles "Iepazīsti savu novadu!" plānotas arī citos Ogres novada pagastos, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai, nebaidīties un nākt piedalīties!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42682

2018. gada 9. novembrī, 18:09, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Liene • 2018. gada 10. novembrī, 19:43
Interesants nosaukums-"Ekopad". Ierakstot google tulkotājā vārdu ''pad''- Garantēta smieklu deva!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet