Atgriezties pie raksta

Filma "Mana skola" – stāsts par Latvijas lauku nākotni

15. novembrī plkst. 14 Ogres novada Kultūras centrā notiks filmas "Mana skola" pirmizrāde un tikšanās ar filmas autoru Sandiju Semjonovu.

Žurnālists, televīzijas raidījumu un dokumentālo filmu autors Sandijs Semjonovs kopā ar kolēģi Uldi Bērziņu un savu radošo komandu Latvijas valsts simtgadē ir izveidojis dokumentālo stāstu "Mana skola" ("Gribu uz skolu").


Šī filma ir stāsts par Ogres novada mazajām lauku skolām pagastos – par šo skolu skolēnu, skolotāju, visu darbinieku ikdienu, par šo skolu nākotni, ikdienā dzīvojot jautājuma "Būt vai nebūt?" ēnā.


Tas ir stāsts par skolotāju entuziasmu mazā cilvēka veidošanā par personību. Zināms taču, ka no Latvijas laukiem ir nākuši, lauku skolās izglītojušies daudzi jo daudzi mūsu valstī zināmi politiķi, ierēdņi, rakstnieki un dzejnieki, mūziķi un citu jomu pārstāvji. Savulaik lauku skolas bija izglītības centri. Kā ir tagad? Kāda nākotne sagaida lauku skoliņas?


Šī filma ir stāsts par Latvijas lauku nākotni, kas vienlaikus ir arī valsts nākotne.


Aicināts ikviens interesents! Ieeja bez maksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42707

2018. gada 13. novembrī, 11:26, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ERICA BRADDOCK • 2018. gada 14. novembrī, 05:58
HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, Es esmu šeit, lai ieteiktu jums juridisku aizdevumu CENU, KAS IEGŪST IZMAKSAS USD 80,000. VAI VIŅA IR MR GEORGE KENNETH NO GEORGE KENNETH IZLASES INVESTĪCIJĀM, LŪDZU SAISTĪBĀ AR VĀRTIEM UZŅĒMUMU PIETEIKŠANU (georgekennethloaninvestment@gmail.com)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet