Atgriezties pie raksta

Latvijas simtgades izstāde Ogres Mākslas skolā Foto

Ogres Mākslas skolā (OMS) otrdien atvērta skolēnu darbu izstāde "Simts", kas veltīta Latvijas simtgadei.

Signe Kraukle, OMS direktores vietniece mācību darbā, izstādes atklāšanā pastāstīja par tās ieceri – audzēkņi savos darbos attēlojuši latviešu tautasdziesmas, kurās minēti skaitļi: "simts", "divsimt", "piecsimt"…


"Mums ir ārkārtīgi liels prieks, ka tā izstāde ir ļoti gaiša un spoža, un priecīga," sacīja S.Kraukle.


Izstādes atklāšanā piedalījās arī Ogres Mūzikas skolas audzēkņi. Sadarbība starp abām skolām kļūst aizvien ciešāka. Ogres Mākslas skolas audzēkņu darbi bija apskatāmi Ogres Mūzikas skolā nesen notikušajā jauno pianistu festivālā "Baltais – melnais".


Tatjana Januševska, Ogres Mūzikas skolas Taustiņinstrumentu nodaļas vadītāja, klavierspēles skolotāja, atklāj, ka muzikālo sveicienu šoreiz snieguši 10 audzēkņi, kuri pārvalda digitālās klavieres. 


Izstāde "Simts" Ogres Mākslas skolā līdz 24.novembrim apskatāma darba dienās no pulksten 10 līdz 19, sestdienās no pulksten 10 līdz 18.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42714

2018. gada 14. novembrī, 00:00, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ERICA BRADDOCK • 2018. gada 14. novembrī, 06:00
HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, Es esmu šeit, lai ieteiktu jums juridisku aizdevumu CENU, KAS IEGŪST IZMAKSAS USD 80,000. VAI VIŅA IR MR GEORGE KENNETH NO GEORGE KENNETH IZLASES INVESTĪCIJĀM, LŪDZU SAISTĪBĀ AR VĀRTIEM UZŅĒMUMU PIETEIKŠANU (georgekennethloaninvestment@gmail.com)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet