Atgriezties pie raksta

Latvijas simtgades svinības Ogrē - ar Valsts prezidenta uzrunu un svētku uguņošanu

Svētdien, 18. novembrī, plkst. 16.30 Ogres novada Kultūras centra (ONKC) Lielajā zālē norisināsies Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienas svētku pasākums. Svētku salūts plkst. 19 ONKC laukumā.

18. novembra dienu atklāsim plkst. 10 ar svētku ekumēnisko dievkalpojumu Ogres Evanģēliski luteriskajā baznīcā, informē ONKC sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Tribocka.


Svētku pasākumu plkst. 16.30 atklās Latvijas Valsts prezidenta Raimonds Vējoņa uzrunas tiešraide no pasākuma Latvijas Nacionālajā teātrī. 


Pasākumā pēc uzrunas tiks apbalvoti Ogres Goda pilsoņi un "Gada ogrēnieši 2018", kā arī tiks pasniegtas Ogres Uzņēmēju Gada balvas. Par muzikālo sveicienu rūpēsies Ogres Mūzikas skolas koklētāju ansamblis. 


Pēc svinīgās ceremonijas sitaminstrumentu ansambļa "Perpetuum Ritmico" koncerts. Piedalās Guntars Freibergs, Mikus Bāliņš, Elvijs Endelis un Ernests Mediņš. 


Plkst.19 ONKC laukumā svētku uguņošana. 


Pasākumu organizē ONKC sadarbībā ar Valsts prezidenta kanceleju un VSIA "Latvijas koncerti". Pasākumu vadīs Laura Siliņa un Uldis Siliņš.


Ieeja bez maksas.


No plkst.16.30 ONKC laukumā video tiešraide no pasākuma ONKC Lielajā zālē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42723

2018. gada 14. novembrī, 20:11, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

mahinators • 2018. gada 15. novembrī, 09:31
super!! Noteikti jādodas!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet