Atgriezties pie raksta

Ogrē iededz Ziemassvētku egli Foto

Pirmajā Adventē, Ogres novada Kultūras centra (ONKC) pūtēju orķestra "Horizonts" dalībnieku un zvanu ansambļa "Primus" ieskandināts, Ogrē notika svinīgais Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums.

Pa izgaismoto un izrotāto Brīvības ielas promenādi simtiem ogrēniešu devas uz pilsētas skvēru, kur viņus uzrunāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


"Šis ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad mēs gaidām brīnumu. Bērni gaida dāvanas, bet vislielāko prieku sagādā dāvināšanas prieks. Samīļojiet savus vecākus, vecvecākus, atrodiet laiku, lai paciemotos pie viņiem! Tas viņiem sagādās prieku. Novēlu visiem izbaudīt dāvināšanas prieku," svētku uzrunā aicināja pašvaldības vadītājs.


Pēc pasākuma vadītāja Andra Kraujas uzaicinājuma visi, kas vēlējās piedalīties Ziemassvētku egles iedegšanā, veidoja Brīnumsvecīšu taku. Gaismas ceļu simboliski iesāka E.Helmanis un ONKC direktore Antra Purviņa ar lukturiem, no kuriem tika aizdedzinātas brīnumsvecītes.


Gaismas ceļš turpinājās līdz pat Ziemassvētku eglei. Izdegot pēdējai brīnumsvecītei, iemirdzējās lielā egle.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42838

2018. gada 2. decembrī, 22:29, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

?! • 2018. gada 8. decembrī, 10:04
A tas nekas, ka tā egle un visa pušķošana izmaksāja gandrīz 25000 eur???
>ingai • 2018. gada 4. decembrī, 12:24
Kāpēc "mazo" misēkli? Bija izreklamēts kā liels pasākums! Pie pašas egles, kur loģiski pulcējās bērni, nekas nenotika un arī pilnīgi neko nevarēja dzirdēt. Egle iedegās uz 10 sek. Viss pasākums principā sačakarēts. Un egli mēs nevaram apskatīt jebkurā brīdī, jo nedzīvojam centrā un vakaros pa to neklīstam. Mēs pat nezinām, vai viņa tagad deg, vai ir jēga braukt. Speciāli gājām uz dižo pasākumu - pļurkts!
Vērotāja • 2018. gada 4. decembrī, 09:07
Cìņā ar ļaunajiem pùķiem pat eglìte nodzisa,bet labie uzvarēja-gaismiņas iedegās!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet