Atgriezties pie raksta

Ogres 1.vidusskolā pasniegtas balvas "Gada nagla 2018" Foto

7.decembrī Ogres 1.vidusskolā norisinājās svinīgā balvas "Gada nagla 2018" pasniegšanas ceremonija, kurā tika sumināti pedagogi, skolas darbinieki un vecāki, kuri snieguši būtisku atbalstu skolēnu personības izaugsmē.

"Nākamgad Ogres 1.vidusskola svinēs simt gadu jubileju. Tas būs laiks, kad atskatīsimies uz notikumiem bagāto skolas vēsturi. Simtiem absolventu dalīsies ar savu pieredzi un atmiņām par to, kā veicies skolas gaitās. Es ar lielu satraukumu gaidu skolas simtgadi, bet vienlīdz liels prieks ir par skolas 99.dzimšanas dienu, ko mēs svinam kopā ar cilvēkiem, kuri šobrīd ir kopā ar skolēniem un dara savu darbu no visas sirds," sveicot balvas "Gada nagla 2018" ieguvējus, sacīja Ogres 1.vidusskolas direktors Igors Grigorjevs.


Apbalvošanas ceremonijas dalībniekus uzrunāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, kurš pats ir Ogres 1.vidusskolas absolvents.


"Es arī šajā skolā esmu mācījies 12 gadus. Skolai šogad aprit 99 gadi, un tā, manuprāt, ir nozīmīga mūsu pilsētas daļa. Atnākot uz salidojumiem, šeit var redzēt gan populārus aktierus, politiķus, sportistus. Daudziem ir savi un interesanti stāsti par šo skolu. Arī šis pasākums pierāda, ka skola, pedagogi un vecāki tiek novērtēti. Visi kopā mēs padarām šo skolu labāku," teica G.Sīviņš.


Skolot un iedvesmot nav viegls darbs. Skolotājs un skolas darbinieks, kas veic šo darbu, nav tikai profesija, tas ir arī aicinājums un dzīvesveids, tā ir misija. Tie ir cilvēki, kas pavada bērnus ikdienas gaitās, palīdz gūt zināšanas, augt pilnveidoties un attīstīties. Balva "Gada nagla" ir paldies par palīdzību bērniem.


Nominācijā "Uzlecošā zvaigzne" (skolotājs-debitante) balvu saņēma skolotāja Sandra Roga.


Gada balva nominācijā "Iedvesmas spārni" balva piešķirta skolotājai Ilzei Krastiņai. "Vēlamies izcelt skolotājas uzņēmību un spēju motivēt mūsu bērnus iesaistīties dažādās sociālās aktivitātēs. Klases kolektīvs kopā ar skolotāju jau trīs gadus veido pasākumus Ogres novada pansionāta senioriem. Augstu vērtējam skolotājas prasmi un uzņēmību iesaistīt katru klases skolēnu priekšnesumu un dāvanas sagatavošanā. Paldies skolotājai par siltumu un mīlestību, kuru viņa dāvā mūsu bērniem, audzinot tos par personībām!" rakstīts pieteikuma vēstulē.


Nominācijā "Pozitīvisma lādiņš' Gada naglu saņēma skolotāja Gita Brodzinska, kuru balvai ieteikuši 8.a klases skolēni un vecāki.


Sakot paldies par skolēniem dāvāto sirds siltumu un sirds gudrību, nominācijā "Izglītības būvnieks" balva piešķirta skolotājai Drosmai Siliņai.


Nominācijā "Vienmēr blakus" balvu saņēma vecāku pārstāve Ligita Beitāne. Par šo nominanti vēstulēs rakstīja gan vecāki, gan klases audzinātāja: 'Viņa vienmēr pašaizliedzīgi piedalās ar atbalstu, klātbūtni un organizatorisku jautājumu risināšanu, sagādāja un iesaiņoja 101 dāvaniņu Ogres pansionāta iemītniekiem."


Skolotājai Kristīnei Maskalei balva piešķirta nominācijā "Drošības spilvens". "Skolotāja bērniem lieliski iemāca, kā sadzīvot un darboties klases kolektīvā. Viņa neuzkrītoši spēj bērniem parādīt, kā darboties klases kolektīvā, kā risināt konfliktus, nevis ar dūrēm, bet ar izrunāšanos, atvainošanos un piedošanu," teikts vēstulē.


Savukārt nominācijā "Izglītības dīva" balvai izvēlēta skolotāja Inese Nolmane. "Varbūt kāds teātris zaudējis izcilu aktrisi, varbūt kāds modes nams zaudējis skaistu modeli, varbūt kāds IT uzņēmums - spīdošu programmētāju, bet mēs, 3.b klases skolēni un vecāki, esam ieguvēji!" -  atzīst balvas pieteicēji.


Nominācijā "Kā naglai uz galvas" balvu saņēma skolas saimnieks Einārs Kancāns, kura pieteicēji augstu novērtējuši viņa apzinīgo darbu, attieksmi pret līdzcilvēkiem un neizsīkstošo humora izjūtu.


Kopā tika saņemtas 64 vēstules par 42 nominantiem. Darbs bija ilgs un nopietns, lai izvērtētu, kurš no pretendentiem pelnījis balvu.


Laureāti saņēma dāvanu – Lielvārdes novada "Zelmas maiznīcā" ceptu rupjmaizi, lai tā spēcina  un iedvesmo darīt lielas lietas arī turpmāk. Uzņēmēji daudz darījuši arī Ogres 1.vidusskolas skolēnu izglītošanā un pasākumu organizēšanā.


Balvu "Gada nagla 2018", kas izgatavota no metāla, ozolkoka un ādas, veidojis mākslinieks Jānis Puiķis, 4.klases skolnieces Karlīnas Dainas Puiķes tētis. J.Puiķa dzīvesbiedre Maija Baumane aktīvi darbojas Skolas padomē.


Pasākumu organizēja Ogres 1.vidusskolas padome, pašpārvalde un pedagogu arodbiedrība, to atbalstīja Ogres novada pašvaldība un uzņēmēji.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42884

2018. gada 8. decembrī, 21:28, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

S/B • 2018. gada 9. decembrī, 20:35
Ģimnāzija iesūnojusi, jo direktore pati ir sūnu beka īsta. Laiks teikt atā atā.
Ūva • 2018. gada 9. decembrī, 16:45
Oldzīt, vai nu tā vajadzēja... Protams, Kalna skola ir vislabākā, tomēr katram sava izšķiršanās, nav jāapvaino citas skolas skolotāji, kas tāpat cenšas būt vislabākie, un citām ģimenēm ģimnāzijas kolektīvs, ko Tu iemet bedrē, ir pietiekami labs. Ir klusuma un piedošanas laiks, respektēsim citādi domājošos!
Lunis • 2018. gada 9. decembrī, 00:34
olga • Šonakt, 00:08 : Kura tad ir bedrē ?:)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet