Atgriezties pie raksta

Ogrē izglīto par lasīšanas veicināšanas programmām Foto

6.decembrī Ogres Centrālajā bibliotēkā notika inovāciju seminārs lasīšanas veicināšanas programmām Ogres reģiona publisko un skolu bibliotēku darbinieku un literatūras skolotājiem.

Par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) lasīšanas veicināšanas programmu un kampaņu aktualitātēm un LNB Bērnu literatūras centra veidoto lasīšanas veicināšanas programmu pirmsskolas vecuma bērniem, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību "Grāmatu starts" stāstīja LNB Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova.


LNB Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre Lāsma Badamšina runāja par aktualitātēm lasīšanas veicināšanas programmu publicitātē. Par Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas kolekciju, tās izvēles principiem un rezultātiem stāstīja LNB Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre Sarmīte Galsa.


Semināra dalībnieki dzirdēto novērtēja kā ļoti vērtīgu, noderīgu un praksē pielietojumu informāciju un zināšanas. Īpaši atzinīgi tika novērtēts izstrādātais materiāls par medijpratības nodarbību organizēšanu bērniem bibliotēkās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42893

2018. gada 10. decembrī, 11:33, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet