Atgriezties pie raksta

Suntažos godina sekmīgākos skolēnus Foto

Jau tradicionāli katros Ziemassvētkos, noslēdzot 1.semestri, Suntažu vidusskolā tiek organizēta Ziemassvētku eglīte skolēniem, kuri mācījušies no 7 līdz 10 ballēm, un viņu vecākiem, informē Suntažu vidusskolas direktora vietniece mācību darbā Skaidrīte Andževa. 

Skolēni saņēma Atzinības rakstus par labām un teicamām sekmēm mācībās, viņu vecāki tika sveikti ar Pateicības rakstu par ģimenes atbalstu bērnu mērķtiecīgam mācību darbam skolā. Skolēnus sveica arī Suntažu pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Ancāns un grāmatvede Helga Elksne.


Skolēnus, viņu vecākus un skolotājus sagaidīja pārsteigums – svētku koncerts ar viesmākslinieku, šogad tas bija Goran Gora jeb īstajā vārdā Jānis Holšteins Upmanis, kā arī kopīga fotografēšanās un svētku mielasts.


Šogad Suntažu vidusskolā bija 32 šādi skolēni jeb 21% no 4.-12.klašu skolēniem, no kuriem seši mācās uz 8 līdz 10 ballēm. Divās ģimenēs bija divi bērni, kuru mācību darba rezultāts ir augstākajā līmenī. Šie skolēni ir: 4.klasē Berners Roberts Mārtiņš, Bogdanovs Emīls, Brauns Valdis, Gulovs Arturs, Miķelāns Emīls, Nikitovs Matīss, Damroze Lelde, Grecs Raivo, Žalkovskis Raivo; 5.klasē Ādamsone Marija Anna, Barkāne Katrīna, Bērziņa Krista, Liepa Lelde, Petroviča Katrīne, Rudzīte Evelīna; 6. klasē Dika Elizabete, Gulovs Daniils, Liepiņa Anita; 7.klasē Andrukovičs Tomass, Melnis Ivars, Spilo Ērika; 8.klasē Maurāne Marta Marija, Brička Īrisa, Krūze Adriana; 10.klasē Farins Artis, Krūze Daniels, Makarova Santa; 11.klasē Eiduks Roberts, Juškāne Una, Lauva Aija; 12.klasē Gavre Elvita, Kļaviņa Kitija.


Paldies visām ģimenēm, kuras rūpējas par savu bērnu izglītošanu, seko skolas gaitām, palīdz saviem bērniem, sadarbojas ar skolotājiem, skolas darbiniekiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43012

2. janvārī, 09:55, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet