Atgriezties pie raksta

"Gribu būt mobils" pusfinālā iekļuvušas Ogres un Lielvārdes novadu skolas

Noslēgusies konkursa "Gribu būt mobils" neklātienes kārta un noskaidrotas zinošākās un aktīvākās skolas, informē konkursa organizatori.

2018./2019. mācību gadā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) ikgadējā konkursā "Gribu būt mobils" piedalījās 451 skolēnu komanda no 128 skolas. 


Pusfinālā iekļuvušas 70 komandas. Visaugstāk no Ogres novada skolām – 23.vietā ar iegūtajiem 60 punktiem – ierindojusies Jaunogres vidusskolas komanda. Ogres sākumskola ieguvusi 55 punktus un atrodas 28.vietā, 44 punkti un 51.vieta Ogresgala pamatskolai.


No kaimiņu novadu skolām pusfinālā iekļuvusi Lielvārdes pamatskolas komanda, kura neklātienes kārtā ar 50 punktiem ieņem 33.vietu.


CSDD katru gadu piedāvā izglītības projektus, kas saistās ar bērnu drošību ceļu satiksmē. Tas ir ceļš, kā aktivizēt skolēnos interesi par ceļu satiksmi, kā iepazīt un izprast komplekso un sarežģīto satiksmes sistēmu, kuras ietvaros viņiem droši un pārliecinoši būs jārīkojas visas savas dzīves garumā. 


CSDD aicina skolēnus uz kritisku domāšanu un analīzi - gan izskatot ceļu satiksmes drošības teorētiskos, gan praktiskos jautājumus. Konkursa dalībnieki ir skolēni 12 - 14 gadu vecumā, kuri ceļu satiksmē ir ne tikai gājēji, bet arī velosipēdisti un topošie vai esošie mopēdu vadītāji, kuriem jāmāk pieņemt atbildīgi lēmumi arī sarežģītās satiksmes situācijās. Caur spēli un konkursa uzdevumiem skolēni nemanot ir iemācījušies analizēt un izprast procesus, kas regulē drošu ceļu satiksmi.


CSDD ir pateicīga skolēniem un viņu pedagogiem, kas veltījuši laiku un ieguldījuši nopietnu darbu, lai sagatavotos un piedalītos konkursa neklātienes kārtā. Šogad konkurss guva jo īpaši lielu skolēnu atsaucību un tā gadu no gada tiek uzstādīts jauns dalībnieku rekords.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43031

4. janvārī, 18:25, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet