Atgriezties pie raksta

Ogres skolas rīko informatīvās tikšanās topošo pirmklasnieku vecākiem

Tuvojoties 1.februārim, kad vispārējās izglītības iestādēs sāksies audzēkņu reģistrēšana 1.klasei 2019./2020. mācību gadam, Ogres pilsētas skolās tiks organizētas informatīvās tikšanās topošo pirmklasnieku vecākiem.

Ogres sākumskola topošo pirmklasnieku vecākus aicina uz informatīvo tikšanos 17.janvārī plkst. 18 skolas aulā. Tikšanās ietvaros vecāki tiks informēti par mācību procesu skolā, kā arī kārtību, kādā jāreģistrē bērns uzņemšanai 1.klasē.


Kontaktinformācija: adrese: Meža prospekts 14/1; tālrunis: 65044521; 63622643, e-pasts: skola@ogressakumskola.lv; mājaslapa: www.ogressakumskola.lv.


Ogres 1.vidusskola topošo pirmklasnieku vecākus iepazīt skolu un uzzināt par mācību procesa organizāciju aicina 24.janvārī plkst. 18 skolas aktu zālē. Vecākus sveiks skolas direktors Igors Grigorjevs, kā arī skolas audzēkņi. Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sandra Grunte informēs par aktualitātēm izglītībā un kārtību, kādā vecākiem jāreģistrē bērns uzņemšanai 1.klasē.  Ar mācību procesu sākumskolā  iepazīstinās direktora vietniece Iveta Šimanska.


Kontaktinformācija: adrese: Zinību iela 3; tālrunis: 65035929; e-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv; mājaslapa: http://ogres1v.lv/.


Savukārt Jaunogres vidusskolā tikšanās ar topošajiem pirmklasnieku vecākiem notiks 7. februārī plkst. 17 skolas aktu zālē. Skolas vadība informēs par mācīšanās procesa organizāciju, kā arī atbildēs uz vecāku jautājumiem.


Kontaktinformācija: adrese: Mālkalnes prospekts 43; tālrunis:  65023047; e-pasts:  jvsk@ogresnovads.lv; mājaslapa: http://www.jvsk.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43064

11. janvārī, 11:01, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet