Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Bērniem jaunas iespējas privātā bērnudārzā "Mikausis" Foto

Ogrē jau vairākus gadus darbojās privātā pirmsskolas izglītības iestāde "Mikausis", kura atrodas Mālkalnes prospektā 10. Šis mācību gads bērnudārzā "Mikausis" sākās ar jaunām pārmaiņām - jau augustā tā turpmāko attīstību un vadību pārņēma Iveta Umule.

Bērnudārzu apmeklē 24 bērni no 1,5 līdz 3 gadu vecumam, bet no februāra tiks uzņemti vēl 8 bērni un izveidotas divas grupas. Šobrīd gan grupas jau ir nokomplektētas, bet ir iespēja pieteikties uz jauno mācību gadu.


Vairāk informācijas ir iespējams iegūt, zvanot vadītājai pa tālr. 26352736.


PPII "Mikausis", sadarbībā ar pirmsskolas skolotāju Anitu Imaku, bērniem no 3 līdz 6 gadiem kopš septembra ir atvērts pulciņu "Mazie pētnieki". Tās ir attīstošās nodarbības ar Montessori principiem. Pagaidām darbojas trīs grupiņas, katrā līdz 7 bērniem, un vēl ir iespēja pieteikties uz nodarbībām.


Nodarbībās bērni tiek iepazīstināti ar praktiskās dzīves vingrinājumiem, sajūtu materiālu, kosmisko audzināšanu un nedaudz ar kristīgo mācību. "Mazajos pētniekos" ir radoša un brīva atmosfēra, kur pirmās 10 minūtes skolotāja iepazīstina ar kādu jaunu tēmu, un pēc tam bērniņš pats izvēlas, ar kādu nodarbību materiālu darbosies.


"Mazajos pētniekos" bērni ir iepazinušies ar interesantiem dzīvniekiem, taureņiem un putniem. Izpētījuši ko magnēts pievelk, un ko nē. Pētījuši un garšojuši dažādus riekstu veidus. Pētījuši kukaiņus un sniegu mikroskopā. Skaidrā laikā bērni varēs iepazīties ar Saules sistēmu un ielūkoties īstā teleskopā.


Nodarbības notiek pirmdienās un ceturtdienās plkst. 18. Informācija ir pieejama Facebook lapā "Mazie pētnieki". Aprīlī tiek plānots atvērt arī "Mazo pētnieku" Bēbīšu skoliņu bērniem no 1-2 gadiem, kur bērni darbosies kopā ar savām mammām.


Pieteikties uz "Mazo pētnieku" nodarbībām var pa tālr. 26375434 (Anita).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43146

26. janvārī, 09:45, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet