Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogres Muzejā radošā darbnīca kopā ar Edgaru Mucenieku Foto

3.februārī plkst. 13 Ogres Vēstures un mākslas muzejā izstādes "Simts vientulības gadu" autors, mākslinieks Edgars Mucenieks vadīs radošo darbnīcu, kuras mērķis būs iepazīstināt klātesošos ar performances mākslu un ļaut katram iejusties mākslinieka "ādā".

Radošā darbnīca ir lielisks veids kā apmeklētājiem tikties ar māksliniekiem, ar kuriem kopīgi strādājot, caur dažādām aktivitātēm, iepazīt mākslas pasauli no cita skatu punkta un iegūt jaunas zināšanas.


E.Mucenieka darbnīcas programmu sastādīs trīs daļas. Īss stāstījums par to, kas ir performances māksla, kam turpinājumā sekos praktiski uzdevumi, kas būs cieši saistīti ar izstādē apskatāmajiem darbiem. Apmeklētājiem būs iespēja pašiem kļūt par mākslinieku un pieskarties darbiem, izdzīvot un sajust tos, kā arī pieliekot savu izdomu papildināt un pilnveidot izstādes darbus.


Šobrīd Ogres Vēstures un mākslas muzejā apskatāma Edgara un Lienas Mucenieku izstāde "Simts vientulības gadu", kurā skatāmas video instalācijas, objekti, gleznas un mākslinieku meitas Dārtas Mucenieces – Strodes veidotās fotogrāfijas. Izstāde būs apskatāma līdz 17. februārim. 


Dalība pasākumā ir bez maksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43161

29. janvārī, 16:39, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet