Atgriezties pie raksta

Ogrē notiks erudīcijas komandu spēles

14.martā plkst.19 Ogres Vēstures un mākslas muzejā notiks izklaidējošās erudīcijas komandu spēles "Iepazīsti savu novadu".


 

Erudīcijas spēļu "Iepazīsti savu novadu" ciklā pasākumi ir notikuši vairākos Ogres novada pagastos. Šoreiz spēles tiek organizētas arī Ogres pilsētā.


Spēļu mērķis ir nodrošināt Ogres novada iedzīvotājiem iespēju pārbaudīt savas zināšanas un uzzināt daudz interesentu faktu un notikumu par novadu. 22. februārī muzejā tika atklāta pastāvīgā ekspozīcija "Pietura Ogre", kas ļauj iepazīt Ogres pilsētas bagāto un daudzveidīgo vēsturi, skatīt vietas, cilvēkus un notikumus, kas veidojuši pilsētu tādu, kādu mēs to redzam šodien, tāpēc šoreiz erudīcijas spēlēs akcents tiks likts tieši uz Ogres pilsētu.


Spēlēs var piedalīties ikviens, nav noteikts vecuma ierobežojums, un dalība pasākumā ir bez maksas. Veidojiet komandu 2-6 cilvēku sastāvā un piesakieties: pratosana@gmail.com.


Erudīcijas spēles tiek organizētas kā izklaidējošs pasākums, kas neprasa profesora cienīgas zināšanas — galvenais ir komandas darbs, labi pavadīts laiks un iespēja izbaudīt sacensību garu.


Erudīcijas spēles organizē Socializācijas klubs sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43406

7. martā, 11:45, Kultūra un izglītība
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Jautājums • 8. martā, 10:26
Vai Socializācijas klubs zina, kur atrodas Ogres resnākā priede? Ģerbonī 3 priedes, tātad ...!
. • 7. martā, 13:06
Jāpiedalās!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet