Atgriezties pie raksta

Artūrs Mangulis un "Sirdsdoma" koncertē kopā Foto

Starptautiskās sieviešu dienas priekšvakarā, 7.martā, Ogres Centrālās bibliotēkas (OCB) Pasākumu zālē notika koncerts "Pavasara vējos lai saulstars sasilda tevi!".

OCB direktore Jautrīte Mežjāne ar prieku un lepnumu sveica klātesošos jau 20.pasākumā, kas  pasākumu cikla "Ogrēnieši rada un rāda" ietvaros ir kā veltījums Ogres pilsētas un Ogres Centrālās bibliotēkas 90 gadu jubilejai, kas tika atzīmētas aizvadītajā gadā.


"Mums tiešām ir prieks par šo pasākumu un prieks, ka jūs esat atnākuši," sacīja J.Mežjāne, aicinot baudīt dzeju, mūziku un dziesmas. 


Un baudīt bija ko, jo koncerta pirmajā daļā, kura nosaukums "Tavs skaistums", Artūrs Mangulis – kā pats atzina – sāka savu karjeru dziesminieka žanrā, izpildot dziesmas, daudzas no kurām bija pirmatskaņojumi, ar saviem vārdiem un skandējot dzeju. Autors pastāstīja arī par dažu dziesmu tapšanas vēsturi. Visas no izpildītajām dziesmām tā vai citādi ir par sievietēm.


Ilga Rēdmane, Ogres literāri radošās apvienības "Sirdsdoma" vadītāja, pateicās A.Mangulim par sadarbību, dāvinot savu dzejoļu krājumu. Paldies sacīja arī OCB direktores vietniece Aija Žilvinska.


Koncerta otrajā daļā dzeju lasīja "Sirdsdomas" autori – Aleksandrs Lisovskis, Uldis Prancāns, Ziedonis Romāns un Jānis Puiķis. Ikvienai koncerta apmeklētājai dāvanā tika ne tikai labs noskaņojums, bet arī roze.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43422

9. martā, 20:53, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

lingofane • 11. martā, 20:05
Prāta nesaturēšana nav vientuļa nodarbe
fane lingo • 11. martā, 20:04
Prāta nesaturēšana nav vientuļa nodarbefans
Andris • 10. martā, 16:54
Mangalis bija labs izsūtāmais helmim bet kā muzikants, pie tam šlāger.... nu, hmmm....

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet