Atgriezties pie raksta

Laiks doties uz "Pietura Ogre"

Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina ikvienu interesantu šo svētdien, 24.martā plkst.13 doties bezmaksas ekskursijā uz jauno muzeja ekspozīciju "Pietura Ogre".

Ekskursijas iesāksies ar ekspozīcijas sākumposmu – maketa apskati, lai pēc tam varētu salīdzināt to ar dzīvē paveikto. Tālāk "Pietura Ogre" piedāvā bagātīgu un saistošu pilsētas kultūrvēsturiskās attīstības apskatu. 


Ekskursijas laikā tiks apskatīts laika posms, kad Ķentes pilskalnā apmetās pirmie tā iedzīvotāji, no šī posma, gides pavadībā, tālāk paredzēts doties uz skaisto vēstures laiku, kad Ogre bija atpazīstama un ievērību guvusi kā kūrorts, kas pie sevis vasarās vilināja lielu atpūtnieku skaitu.


Ekspozīcijā atklāts, ar ko šajos laikos nodarbojās amatnieki, iespējams izšķirstīt galdnieka albumu, lai redzētu kādas mēbeles bija tolaik modē, pie friziera stenda – mēģināt uztaisīt tā laika dāmai piemērotu frizūru. Ekskursijas noslēgumā Ogres grands - Trikotāžas kombināts un iespēja iepazīt pilsētu un tās ikdienu padomju gados.


Ekspozīcija "Pietura Ogre" piedāvā apskatīt, atcerēties un iepazīt pilsētas vēstures interesantākos posmus pirms tam nebijušā veidā. Jaunā ekspozīcija paredz cilvēku līdzdarbošanos un tā ir papildināta ar dažādiem mūsdienu tehnoloģiju risinājumiem, piemēram, skaņu dušām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43511

22. martā, 14:57, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

+! Paši? • 25. martā, 10:45
Viss labi, atraktīvi, taču lūgums, lai noklausītos piedāvātos atmiņu stāstus par Ogri, skaņai jābūt piemērotākai - tik klusa tā nedod iespēju noklausīties neviena vecuma apmeklētājam.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet