Atgriezties pie raksta

Talantīgais dziedātājs Toms Kalderauskis izdod singlu "Misery"

Klausītāji Tomu, iespējams, atcerēsies pēc dalības LTV konkursā "Supernova 2017" ar dziesmu "We won’t back down", kas māksliniekam pavēra jaunas iespējas mūzikas pasaulē. Savas muzikālās zināšanas Toms papildinājis Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā kā džeza vokālists un šobrīd dalās pieredzē ar jaunajiem censoņiem Ogrē, pasniedzot vokālās nodarbības.  

Dziesma "Misery" ir kas ļoti personisks un pietiekoši atklāts ieskats mākslinieka pārdzīvojumos pēc sāpīgu attiecību izbeigšanas: "Man nav ko slēpt, gandrīz katrs no mums ir gājis cauri negatīvai attiecību pieredzei. Lai gan sākumā viss šķiet melns un bezjēdzīgs, dzīve visu sakārto. Galvenais ir mācēt piedot, pieņemt visu kā labu mācībstundu un doties tālāk. Nedrīkst arī aizmirst pateikt paldies ģimenei, draugiem un visiem, kas bija blakus, atbalstīja un turpina to darīt."


Dziesmu Tomam sarakstīja latviešu dziedātājs Ed Rallidae.


"Jau labu laiku esmu bijis Toma, tā teikt, fans. Šāds balss tembrs Latvijā ir retums un uzskatu, ka mums, māksliniekiem, ir vienam otru jāiedrošina. Šī savā ziņā ir mana debija kā komponistam, rakstot dziesmas citiem dziedātājiem. Jāatzīst, ka ideja dziesmai "Misery" tapa senāk, prātā paturot Toma balsi. Tāpēc arī uzrunāju viņu un priecājos par viņa atsaucību!" tā Ed Rallidae par jauno sadarbību.


Lai gan Toms Kalderauskis nav dziesmas autors, mākslinieks nenoliedz, ka šis piedāvājums ir atnācis īstajā brīdī: "Kaut kādā ziņā tā bija maģiska apstākļu sakritība! Gan melodija, gan vārdi, gan vēstījums. Esmu ļoti pateicīgs, ka man ir dota iespēja izlikt savus pārdzīvojumus mūzikā. Dzīve neapstājas, viss iet uz augšu!"


Dziesmas producents ir Roberts Pētersons.


Youtube links dziesmai - https://youtu.be/cr_4YbcxE58

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43648

2019. gada 9. aprīlī, 09:25, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

zika • 2019. gada 11. aprīlī, 15:34
Forši, man patīk Kalderauskis.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet