Atgriezties pie raksta

Ogres skolēnus aicina piedalīties aptaujā un atrast ideālo skolotāju

Skolotāji mēdz būt dažādi – iedvesmojoši, stingri, atsaucīgi, prasīgi, draudzīgi, arī tādi, kurus skolēni atceras vēl ilgus gadus pēc skolas absolvēšana.

Tikpat dažādi ir arī viedokļi par to, kādam jābūt mūsdienīgam un ideālam skolotājam, un, vai skolotājam ir jābūt ideālam? Izpratni par to lielā mērā veido arī skolēnu domas, tāpēc Neatkarīgā izglītības biedrība aicina Ogres pilsētas un novada skolēnus piedalīties aptaujā un pastāstīt, kāds ir ideālais skolotājs? 


Aptaujas mērķis ir noskaidrot skolēnu domas par to, kādām īpašībām jāpiemīt labam skolotājam, kā arī uzzināt, vai bērni uzticas saviem skolotājiem. Aptaujas ietvaros tiks jautāts arī par gadījumiem, kad skolotāji ir iedvesmojuši savus skolēnus paveikt labus darbus vai īstenot interesantus projektus.


Skolēnu atbildes tiks apkopotas anonīmā veidā, bet ikviens respondents, kurš vēlēsies, aizpildot aptauju, varēs piedalīties izlozē un laimēt vasaras brīvlaikā noderīgu balvu. Aptauju iespējams aizpildīt līdz 20. aprīlim! 


Aptauja pieejama platformā www.visidati.lv vai Neatkarīgās izglītības biedrības Facebook lapā  (Facebook.com/izglitibasbiedriba) un biedrības mājaslapā http://www.izglitibasbiedriba.lv/

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43666

2019. gada 11. aprīlī, 20:41, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

xa xa • 2019. gada 13. aprīlī, 11:02
Po ruski bļudu horošo, čevo man vajaga, jo apakš latvieš valdibas ir mana roģina, bļ-ģ!
ха ха • 2019. gada 13. aprīlī, 07:14
>>> ха ха:- Радуйся, что еще дышиш- пока. гы,гы.
xa xa • 2019. gada 12. aprīlī, 11:45
Ideāls tēvs un skolotājs kādreiz bija josifs džugašvili-staļins, tautas vēl ilgi šausmās viņu atcerēsies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet