Atgriezties pie raksta

Svētdien Ogrē deju koncerts "Deja satiek pavasari"

Svētdien, 14.aprīlī, plkst.14.00 Ogres novada Kultūras centrā sadejos Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novada deju kolektīvi koncertā "Deja satiek pavasari". 

Koncertā "Deja satiek pavasari" piedalās jauniešu deju kolektīvi: "Ogre", "Pūpolītis", "Pīlādzītis", "Jumpraviņa", "Ābeļzieds", "Spāre", "Spiets", "Daina"; vidējās paaudzes deju kolektīvi: "Raksti", "Vēji", "Lāčplēsis", "Saime", "Dandzis", "Lustīgais", "Degsme", "Līčupīte"; senioru deju kolektīvi: "Ogrēnietis", "Ķegums", "Suncele", "Veldze", "Sumulda", "Lēdmane".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43673

2019. gada 12. aprīlī, 15:02, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Everita • 2019. gada 15. aprīlī, 13:02
Koncerts bija ļoti skaists, pozitīvām emocijām pārpilns. Paldies, dejotājiem par skaistajām dejām, raito dejas soli un iespēju jauki pavadīt Pūpolsvētdienas pēcpusdienu. Gandrīz četras stundas pagāja nemanot, jo garlaicīgi nebija ne brīdi! Un viss bija ļoti labi, pat ļoti! līdz brīdim, kad koncerta noslēgumā uz skatuves kāpa Ogres deju apriņķa vadītāja I.Mistre, kura nevarēja neiztikt bez darvas iepilināšanas medus mucā. Dažreiz liekas, ka viņai visi dejotāji ir kā kaut kāda ļaunuma, nenovīdības iemiesojumi. Pēc viņas teiktā, dejotāji, kuri skatās, apmeklē koncertu, dejotāji, kuri atrodas skatītāju zālē, to vien dara, kā kritizē, nopeļ citus dejotājus, tikai savā kolektīvā neredz kļūdas utt. Kapēc virsvadītājai I.Mistrei neienāk prātā, ka dejotāji, skatoties koncertu, vienkārši bauda deju, priecājas par deju? Ļ.Cien.I.Mistre! Dejotāji ir atvērti, jauki un brīnišķīgi civēki, kuriem nav nepieciešams aprunāt, apmelnot un kritizēt! Un viņi parasti kļūdas redz tikai savam kolektīvam! Tā jau saka – kāds vadītājs, tādi dejotāji. Ļoti ceru, ka I.Mistres vadīto deju kolektīvu dalībnieki, kad atrodas skatītāju zālē, dodas uz deju koncertiem, to dara, lai priecātos par deju, nevis tikai skatās koncertu, lai kritizētu un nopeltu citus. Vēlreiz, paldies, par skaisto koncertu dejotājiem! Jūs visi bijāt lieliski! P.s. I.Mistre uz skatuves labāk nebūtu kāpusi...
Ieva • 2019. gada 15. aprīlī, 13:01
Piedalījās arī "Sunta", Aija", "Made"!!!..
14 • 2019. gada 12. aprīlī, 22:07
Svētdien būs 14.aprīlis nevis 13.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet