Atgriezties pie raksta

Lieldienās muzejā filma "Lote un pazudušie pūķi" Foto

Pirmajās Lieldienās, 21.aprīlī plkst. 12.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā būs skatāma animācijas piedzīvojumu filma visai ģimenei "Lote un pazudušie pūķi".

Kārlis Jenots un Viktors Vīķis ir divi zinātnieki, kuri ieradušies Izgudrotāju ciemā. Viņi ir nolēmuši piedalīties sacensībās, kuru dalībniekiem jāsavāc pēc iespējas vairāk tautasdziesmu. Abu vislielākais sapnis ir ierakstīt, kā dzied mītiskais ugunsspļāvējs pūķis. Par to padzirdējušas, Lote un viņas mazā māsiņa Rozīte nolemj palīdzēt zinātnkiekiem un piedzīvojumi var sākties!


"Lote un pazudušie pūķi" ir trešā filma ļoti veiksmīgi uzsāktā un turpinātā sadarbībā starp Latvijas filmu studiju Rija un igauņu animācijas studiju Eesti Joonisfilm, kas seko pēc filmas pirmajām divām daļām "Lote no Izgudrotāju ciema" (2006) un "Lote un Mēnessakmens noslēpums" (2011).


Latviešu valodā filmu ieskaņojuši: Lueta Meldere, Amēlija Barone, Ilze Ķuzule, Gundars Āboliņš, Anita Sproģe, Jānis Jarāns, Renārs Kaupers, Pēteris Šogolovs, Imants Pakalnietis, Andris Freidenfelds, Edgars Lipors un citi.


Ieejas maksa 2 EUR. Maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, uzrādot apliecību, ieeja bez maksas. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43688

16. aprīlī, 10:02, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet