Atgriezties pie raksta

Visas Ogres novada košās krāsas Ogres Mākslas skolā Foto

Ogres Mākslas skolā (OMS) izstādē "Visas manas košas krāsas" apskatāmi Ogres novada vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas interešu izglītības pulciņu audzēkņu darbi.

Izstāde atvērta jau no 9.aprīļa. Žūrijai bijis gana daudz laika, lai pamatīgi apskatītu darbus, izvēlētos labāko darbu autorus un sarakstītu diplomus, kurus svinīgi pasniegt nolemts šodien, 18.aprīlī.


Astra Rubene, OMS direktore, priecājas, ka arī OMS audzēkņi atrod laiku, lai apmeklētu kādu no interešu izglītības pulciņiem. 


Praktiskajos darbos, izmantojot dažādus materiālus un dažādi tos pielietojot, atklājas centības pakāpe, kas likta lietā, darbu veidojot. 


"Radošiem cilvēkiem ir lielas iespējas dzīvot radoši, strādāt radoši un izpausties radoši visu mūžu. Tas, ko jūs tagad iemācaties un iegūstat, tas – pilnīgi droši – paliek uz visu mūžu," uzsvēra A.Rubene, jo iegūtās prasmes noderēšot jebkurā dzīves posmā.


Ogres Mākslas skolas direktore pateicās visiem pedagogiem par ieguldīto darbu. Kopēja izstāde ļauj salīdzināt, kādas mākslas tendences ir katrā skolā un vispār novadā, cik augstu atrodas radošuma latiņa. 


"Mākslu novērtēt ir ļoti grūti, bet katrā darbiņā var atrast kādas ļoti jaukas kvalitātes," sacīja Signe Kraukle, OMS direktores vietniece mācību darbā, vēlot izturību audzēkņiem tik siltā un pavasarīgā laikā.  


Diplomandus ar muzikāliem sveicieniem priecināja Ogres 1.vidusskolas 10.c klases skolniece Samanta Liepiņa, kura savu dzīvi izvēlējusies saistīt ar mūziku. Samanta flautu spēlē jau 12 gadus, par saviem sauc 2 kolektīvus – pūtēju orķestri "Salaspils" un Ogres novada Kultūras centra pūtēju orķestri "Horizonts", bet padomā ir nokļūt arī starp Latvijas Nacionālās operas orķestra mūziķiem. 


Izstādi "Visas manas košas krāsas" Ogres Mākslas skolā vēl var pagūt apskatīt līdz 20.aprīlim.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43713

18. aprīlī, 19:43, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet