Atgriezties pie raksta

Suntažos krāj panākumus Mākslas dienām Foto

Radošās komunikācijas grupa Suntažu vidusskolā, gaida 8.maiju, kad Mākslas dienās Suntažu muižas pils bēniņos notiks šīs grupas darbu vakars "… es esmu mīlestība".

Režisors Gundars Cauka, interešu izglītības pedagogs Suntažu vidusskolas 9. – 12. klašu skolēniem, informē par jaunākajiem Radošās komunikācijas grupas sasniegumiem: “Viens no radošajiem darbiem – īsfilma/rokpoēma "Es esmu mīlestība" ir piedzīvojis izcilus panākumus – atzīts par labāko visas Latvijas mērogā Jauno īsfilmu mākslinieku konkursā XII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāla "... un es iešu un iešu!" ietvaros Valmierā. Tas noticis vēl pirms paredzētās pirmizrādes mājās, Suntažos, 8.maijā!”


Režisors pastāsta, ka Mākslas dienu ietvaros 8.maija vakarā tiks izrādīti vairāki video darbi un viens iestudējums, kurš arī izpelnījies ievērību. "Labākās aktrises gods ticis mūsu iestudējuma dalībniecei – tajā pašā festivālā," atklāj G.Cauka.


Valmieras Mākslas dienu laikā, 26. un 27.aprīlī, Valmieras Drāmas teātrī un Valmieras sākumskolā notika izglītības un kultūras iestāžu skolēnu teātru izrāžu parāde – XII Latvijas Bērnu un jauniešu teātru festivāls "… un es iešu un iešu!", kurā Ogres Valsts ģimnāzijas teātris (režisors Kārlis Lišmanis) ar Andra  Zeibota lugu "Spoguļattēlu streiks" ieguva 40 punktus (II pakāpe), Suntažu vidusskolas Radošās komunikācijas grupa (režisors Gundars Cauka)  ar G.Caukas dramatizējumu "Pēc trīs dienām pirmdien sešos vakarā" pēc O.Žanaidarova stāsta "Taņa" motīviem tika pie 42 punktiem (II).


Pateicību saņēma Suntažu vidusskolas 5. – 9.klašu teātra grupa "Sapnis" (režisore Agita Lazdiņa) ar Guntas Frīdenfeldes darbu "Trīs asins lāses".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43791

2019. gada 30. aprīlī, 22:03, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet