Atgriezties pie raksta

Ogrē aizvadīta Muzeju nakts Foto

Sestdien, 18.maijā, Ogres Vēstures un mākslas muzejs savas durvis interesentiem vēra vaļā neierastās stundās. No plkst.20.00 līdz pat pusnaktij bija iespējams apmeklēt aktuālo izstādi "LETA-100", apskatīt ekspozīciju "Pietura Ogre" un piedalīties dažādos pasākumos.

Muzeju nakti Ogrē atklāja trompetists, Ogres mūzikas skolas pedagogs, Kārlis Žols, kurš no muzeja terases jumta pieskandināja visu Brīvības ielu. Šogad iekļūšanu muzejā interesantu padarīja orientēšanās spēle, kas ogrēniešiem un pilsētas viesiem izrādīja tuvākos apskates objektus pilsētas centrā – gan veco aptiekas ēku, kultūras centra vasaras dārzu un Ogres Mākslas skolu, kurā bija iespējams apskatīt tās audzēkņu darbu izstādi. Pirmie, kas visveiklāk izskrēja orientēšanās spēli un katrā no punktiem pareizi atbildēja uz jautājumiem, kas bija saistīti ar Ogres vēsturi, atgriežoties muzejā saņēma balvu – auduma somas un T-kreklus.


Radoši izpausties varēja mazi un lieli, mācoties veidot papīru vai uztaisot savu megafonu. Tiem, kuriem vairāk patīk skatīties un klausīties, bija iespēja tikties ar LETA foto nodaļas vadītāju Elitu Cīruli, lai uzzinātu par ziņu aģentūras ikdienu un kurioziem, kādi gadās darbojoties šajā sfērā. Stāstus papildināja Latvijā zināmu fotogrāfu darbi, kuri līdz šim netika nekur publicēti dažādu iemeslu dēļ. 


Muzeja otrajā stāvā visa vakara garumā tika izrādītas Animācijas brigādes filmiņas un Ogres kino hronikas. Pasākumu noslēdza jaunizveidotā koklētājas Laimas Jansones un DJ Monsta dueta "ZeMe" koncerts.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43913

21. maijā, 12:24, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 22. maijā, 19:07
Bija forša bet , bet šoreiz dēļ kartējās Ķeguma HES milzu korķiem netiku :(

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet