Atgriezties pie raksta

25. maijā mācību gada noslēguma pasākums #mēs esam vasara

Nu jau par tradīciju kļuvušais mācību gada noslēguma pasākums #mēsesamvasara šogad norisināsies 25. maijā ar daudz interesantiem pasākumiem.

Diena iesāksies ar pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu velobraucienu plkst. 12.00, kuram starts tiks dots Brīvības ielā pie skulptūras "Baltā Cielava". Bērniem jābūt ķiverēm un dzeramajam ūdenim! Velomaršruts vedīs pa Brīvības ielu gar Ogres Mūzikas skolu uz Krasta laukumu, kur velobrauciena noslēgumā tiks atklāts Ghetto Basket Ogres posms ar dažādām aktivitātēm bērniem un jauniešiem. Pārtraukumos starp spēlēm būs iespēja vērot Ogres novada izglītības iestāžu audzēkņu priekšnesumus.


Ogres 1. vidusskolas stadionā jau no plkst.12.30 norisināsies sporta stafetes ģimenēm ar bērniem sadarbībā ar "Kids athletics", kur paredzētas arī radošās darbnīcas ar "slime", hennas tetovējumi, piepūšamā atrakcija un Kendama (līdzi jāņem sava kendama!).


Pasākuma dienā notiks arī tradicionālais tūrisma sezonas atklāšanas pasākums “Līkā tilta regate”, kura sākums paredzēts plkst.14.00 un kura laikā notiks dažādas aizraujošas aktivitātes uz ūdens, kā arī mājražotāju tirdziņš.


Pasākuma programma:


Plkst.12.00 pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu velobrauciens “Ķeram vasaru”. Pulcēšanās no plkst.11.40 pie skulptūras “Baltā Cielava”. Velobrauciens notiks pa Brīvības ielu gar Ogres Mākslas skolu uz Krasta laukumu (velobrauciena laikā satiksme pa Brīvības ielu tiks slēgta).


Plkst.12.00 – 16.00 (Krasta promenāde) mājražotāju tirdziņš, radošās darbnīcas un citas aktivitātes. Nobraucieni ar trosi pār upi, SUP dēļi, izbraucieni ar plostu, paraugdemonstrējumi ar ūdens motocikliem.


Plkst.12.00 (Krasta laukums) Ghetto Basket, Quest Stop, atrakcija Jump&Fly, izglītības iestāžu audzēkņu priekšnesumi. Reģistrācija no plkst.11.00.


Plkst.13.30 – 16.00 (Ogres 1. vidusskolas stadions) sporta stafetes ģimenēm ar bērniem sadarbībā ar “Kids athletics”. Piepūšamā atrakcija, kendama triki (līdzi jāņem sava kendama), radošās darbnīcas – "slime", hennas tetovējumi.


Plkst.14.00 Līkā tilta regate pie Līkā tilta! Galvenā balva – kruīza ceļojums 4 personām Rīga – Stokholma – Rīga no “Tallink”.


Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43914

24. maijā, 18:39, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet