Atgriezties pie raksta

Viskonsīnas universitātes mūziķi Baltijas koncerttūri sāk Ogrē Foto

Ogres Mūzikas skolā otrdien koncertēja Viskonsīnas universitātes (ASV) pūtēju orķestris un JazzBand. Ar koncertu Ogrē sākās ASV mūziķu 2019.gada Baltijas koncerttūre.

Iepazīstinot ar mūziķiem no Viskonsīnas, Ogres Mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala klausītājus nedaudz izglītoja, pastāstot par konkrēto orķestru atskaņoto mūziku. Viskonsīnas universitātes pūtēju orķestra diriģente ir Dr. Pamela Bowen Bustos, Jazz Band orķestra diriģents – Greg Moore. Koncerts ir arī iespēja interesentiem vienkopus redzēt tik daudz un tik dažādus instrumentus.


Koncerta noslēgumā Viskonsīnas universitātes mūziķus sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš un Ogres novada Kultūras centra pūtēju orķestra "Horizonts" prezidents Vilis Kokamegi. 


A.Lakstīgala pateicās klausītājiem par ierašanos un aplausiem, bet sadarbības partneriem – Ogres novada Kultūras centram un pūtēju orķestra “Horizonts” mākslinieciskajam vadītājam Tomasam Kokamegi un orķestra prezidentam V.Kokamegi – paldies par palīdzību koncerta tapšanā. 


Ogres Mūzikas skolas direktors A.Lakstīgala informēja arī par to, ka 21.maijā Ogres Mūzikas skolā ir Atvērto durvju diena. Paralēli notiek skolas ikdienas dzīve: konsultācijas, eksāmeni… Ogres Mūzikas skolā var apgūt 18 izglītības programmas.


Koncertūri ASV mūziķi turpinās Allažos un Siguldā, bet no 23.maija līdz 28.maijam plānotas četras uzstāšanās Igaunijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43926

22. maijā, 10:00, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet