Atgriezties pie raksta

Ķeipenes pamatskolu vadīs Agnese Lepse

Domes sēdē 23. maijā Ķeipenes pamatskolas direktores amatā tika iecelta Agnese Lepse, nosakot amatalgu 1000 eiro mēnesī, kā arī atļaujot A.Lepsei savienot šo amatu ar Ķeipenes Tautas nama bērnu deju kolektīva "Zeltupīte" vadītājas amatu. 

Ogres novada pašvaldība uz vakanto Ķeipenes pamatskolas amatu atkārtotu pieteikšanos izsludināja šī gada 13. februārī. Interesenti dokumentus varēja iesniegt līdz 4. martam. Pašvaldībā tika saņemti 6 pretendentu pieteikumi. Izvērtējot pieteikumus, Ogres novada pašvaldības amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisija par piemērotāko atzina A.Lepsi.


Domes sēdē 23. maijā, lemjot par A.Lepses iecelšanu Ķeipenes pamatskolas direktores amatā, deputāts, bijušais šīs skolas direktors Māris Siliņš aicināja kolēģus atbalstīt sagatavoto lēmumprojektu: "Pazīstu Agnesi, viņa ir sevi pierādījusi kā ļoti varošs, ideju ģenerējošs un labs cilvēks, tāpēc aicinu atbalstīt Agnesi šajā amatā!"


Atbalstot A.Lepses kandidatūru Ķeipenes pamatskolas vadītājas amatam, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis atklāja, ka ar konkursu uz vakanto direktora amata vietu negāja viegli, bet ir radusies pārliecība – vislabāk, ja šādu amatu uzņemas vietējais cilvēks, kurš te dzīvo un kuram ir personiska attieksme, lai skola saglabātos, lai bērni tajā mācītos, kurš savu darbu dara ar lielu iedvesmu, mīlestību un ieinteresētību, lai būtu rezultāts, nevis tikai notiktu process. E.Helmanis pauda atbalstu A.Lepsei, uzsverot, ka viņa ir tieši šāds kandidāts, un jaunajai skolas direktorei vēlēja veiksmi un izturību.


Tūlīt pēc iecelšanas jaunajā amatā A.Lepse pateicās klātesošajiem par atbalstu un uzticēšanos. "Šodien man ir divējādas izjūtas – izjūtu bijību, jo es zinu, kas tā ir par atbildību rūpēties par bērniem un piedalīties nākotnes radīšanas procesā, bet otra – esmu no sirds priecīga, jo darīt darbu, kas man patīk, tas ir ļoti skaisti. Ceru uz veiksmīgu sadarbību!"


A.Lepse pēdējos 10 gadus darbojusies kā deju pedagoģe un vadījusi bērnu kolektīvus, strādājusi arī par Montesori pedagoģi Lielvārdē, šobrīd pasniedz muzikālās nodarbības pirmsskolā. Interesējas par bērnu psiholoģiju un pedagoģiju.


"Arī manas pašas bērni mācās Ķeipenes skolā un redzu šīs skolas priekšrocības un savu bērnu ieguvumu, mācoties klasēs ar mazāku bērnu skaitu," saka A.Lepse. "Bērnos redzu vērtību un mūsu nākotni, kā arī nākamos profesionāļus, kuri spēs radīt labākus apstākļus mums visiem, tādējādi vēlos aktīvi piedalīties bērnu izglītošanas un audzināšanas procesā," savu izvēli uzņemties Ķeipenes pamatskolas direktores amatu pamato A.Lepse.


A.Lepse Latvijas Universitātē ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu vadību zinātnē, sociālo zinātņu maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā, Biznesa Augstskolā "Turība" sociālo zinātņu maģistra grādu tūrisma zinātnē, kā arī Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā 2.līmeņa profesionālo izglītību, kvalifikācija - deju un ritmikas skolotāja. Līdz šim ieguvusi darba pieredzi, strādājot par pirmsskolas izglītības un mūzikas skolotāju, tautas deju kolektīvu vadītāju, tūrisma un viesnīcu biznesā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43939

2019. gada 23. maijā, 23:03, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

pele • 2019. gada 27. maijā, 11:02
Helmanis būtu labāk paklusējis.... ar saviem spriedulējumiem,,,, kāda pašam izglītība... piecas klases un .... bokseris...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet