Atgriezties pie raksta

Nosvinēti Ogresgala pagasta svētki Foto

Sestdien, 1.jūnijā, pie Ciemupes Tautas nama norisinājās Ogresgala pagasta svētki "Vesela ģimene - drošs pamats".

Svētki sākās jau plkst. 9.30 ar vidējas intensitātes rīta treniņu kopā ar treneri Judīti Stāvus.


Dienas gaitā seniori tikās ar uztura speciālistu un lekcijā "Iepazīsti sevi un ēd veselīgi" guva praktiskus padomus par veselīgu maltīšu un kokteiļu gatavošanu. 


Vecāki varēja piedalīties diskusijā kopā ar psihoterapeiti Elīnu Zelčāni par bērnu emocionālo audzināšanu.


Ģimenes ar bērniem tika aicinātas piedalīties sportiskās aktivitātēs, par kurām bija parūpējies Ogres novada Sporta centrs.


Ogresgala pagastā esošā iestādes - Ogresgala pamastskola, PII "Ābelīte", Ciemupes un Ogresgala Tautas nami - bija sarūpējušas radošās darbnīcas, kurās varēja gan izzināt Latviju, gan veidot kādu piemiņas lietu no pagasta svētkiem. Ciemupes un Ogresgala bibliotekas pasākuma apmeklētājus iepazīstināja ar Bibliobusu, kā arī nodrošināja grāmatu maiņas punktu, kur pasākuma apmeklētājiem bija iespēja samainīt sev neaktuālu lasāmvielu pret jaunu.


Ar koncertu priecēja PII "Ābelīte" un Ogresgala sākumskolas vokālie ansambļi, BDK "Ābolēni", JDK "Ābeļzieds", vokālie ansambļi "Saime" un Dūjas, BDK "Viznītis".


Tiem kuriem patīk pirtslietas, bija iespēja konsultēties ar pirtlietām un sirds veselību. Ģmenes varēja baudīt AGGI lielo koku spēļu piedāvājumu un varēja iegādāties vietējo amatnieku darinājumus.


Vakarā Ogresgala pagasta iedzīvotājus un svētku viesus ar koncertu priecēja grupa "Rikši", bērniem bija brīvdabas kino vakars, bet svētki noslēdzās ar zaļumballi, kurā uzstājās grupa "Rock'n berries".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/43996

2019. gada 3. jūnijā, 11:47, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jūsma • 2019. gada 6. jūnijā, 16:23
Kaut ko tik slikti organizētu redzēju pirmo reizi. Cik ilgi pārvaldes vadītāja būs Ilze, pasākums ir viena lieta, organizēšana pavisam , kas cits, bet tas sports jau sen sen noriebies..... Ogresgalieši mostaties un sākam meklēt citu cilvēku, kas var darīt , kas dara un kas zina kā darīt. To pagastu sen laiks revidēt Helmani?????
Es • 2019. gada 4. jūnijā, 15:27
Paldies par Pasākumu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet