Atgriezties pie raksta

Aicina uz ikebanas meistarklasi Foto

Ogres Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Japānas vēstniecību Latvijā 27.jūnijā plkst. 16.30 ielūdz uz ikebanas meistarklasi.

Meistarklasi vadīs Ikenobo ikebanas skolas NVS valstu filiāles vadītāja Midori Jamada. Ikebanas meistare Midori Jamada 1992.gadā dibinājusi Ikenobo skolas Krievijas un NVS valstu filiāli un kļuvusi par tās vadītāju. Meistare vairāk kā 20 gadu garumā Krievijā un tuvākajās valstīs aktīvi popularizē ne tikai ikebanu, bet arī sumie tušas gleznošanu, tējas ceremoniju un citas Japānas kultūras jomas. No 1997. līdz 2002.gadam viņa pasniegusi japāņu valodu Krievijas Zinātņu akadēmijas Austrumu pētniecības institūtā. 2008.gadā saņēmusi Japānas valsts apbalvojumu – Uzlecošās saules zelta un sudraba staru ordeni.  


Bezmaksas ieejas kartes no 12.jūnija var saņemt Ogres Centrālajā bibliotēkā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc  ieejas kartes lūdz izņemt savlaicīgi.


Meistarklašu ciklu Japānas vēstniecība Latvijā organizē sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību, Latvijas Universitātes Botānisko dārzu, japāņu valodas un kultūras studiju "Gengo", Latvijas Nacionālo bibliotēku un Nacionālo botānisko dārzu Salaspilī.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44000

2019. gada 4. jūnijā, 10:15, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet