Atgriezties pie raksta

Aicinām sestdien uz diskusiju ciklu ģimenēm

8. jūnijā Ogrē, Ģimenes dienas pasākuma programmā no plkst. 16.00 - 21.00 interesenti aicināti piedalīties diskusiju ciklā “Skaidra valoda”, ko moderēs TV ētera personības - Kristaps Tālbergs un Kristīne Garklāva.

Diskusiju ciklu plkst. 16.00 atklās ar tēmu BĒRNU AUDZINĀŠANA CILVĒKTIESĪBU LAIKMETĀ. Arvien vairāk izglītības iestādēs pedagogi sūdzas par nespēju uzturēt disciplīnu mācību stundās. Vai tā ir vecāku audzināšanas kļūda vai šī cilvēktiesību laikmeta ietekme, kur, šķietami, tiesības ir kļuvušas svarīgākas par pienākumiem. Kad audzināšana kļūst par izlutināšanu un kad par bērnu personības ierobežošanu? Moderators - Kristaps Tālbergs - TV ētera personība. Viesi - Atvars Lakstīgala, Ogres Mūzikas skolas direktors, Ģirts Mihelsons, FS Metta vadītājs, Laila Balode, centrs Dardedze valdes locekle un Kristīne Maže, ģimenes psihoterapeite.


Pēc diskusijas par muzikālo atslodzi rūpēsies vokālā grupa PUTNI. 


Plkst. 17.20 turpināsies diskusijas cikls par tēmu SIEVIŠĶĪBA VAI ĀRIŠĶĪBA.


Mūsdienu patērētāju kultūra ir uzlikusi šablonu, ka sievietes skaistums slēpjas viņas ārējā izskatā, taču tiek pazaudēta sievietes misija - būt mātei, kas rūpējas par citiem nevis tikai par sevi. Kur slēpjas sievietes skaistuma noslēpums un vai sieviete var pazaudēt savu indentitāti ārišķīgā skaistuma meklējumos? Moderators - Kristīne Garklāva - TV ētera personība. Viesi - Antra Purviņa, Ogres novada Kultūras centra direktore, Aija Grinberga, kristīgās mācības skolotāja, atraitne, Antra Dreģe, mūziķe, vokālās grupas Putni vadītāja un Kristīne Maže, psihoterapeite.


Pēc otras diskusijas Sniedzes Pauliņas muzikāls priekšnesums.


Plkst. 18.40 diskusija - IZDEGŠANA, DISTONIJA UN ŽURKU SKRĒJIENS. Vai dzenoties pēc materiālām vērtībām, piedaloties žurku skrējienā, mēs neesam aizmirsuši par sevi, par veselību, par garīgumu? Kāpēc rodas modernās slimības - veģetatīvā distonija, depresijas, izdegšanas sindromi? Kā izkāpt no šī vāveres riteņa?


Moderators -  Kristīne Garklāva - TV ētera personība. Viesi - Ivars Tilgals, Veģetatīvās distonijas centrs vadītājs, Dainis Pandars, Ogres Baptistu draudzes mācītājs, Juris Mendziņš, uzņēmējs, Leta valdes loceklis.


Pēc trešās diskusijas muzikāla kopā būšana ar dziedātāju GORAN GORA.


Un plkst. 20.00 diskusiju ciklu noslēgsim ar tēmu VAI ĪSTI VĪRIEŠI RAUD?


INICIĀCIJA. Sastopoties dažādiem mūsdienu priekštatiem par vīrišķību, rodas jautājums - Kas ir vīrišķība? Moderators - Kristaps Tālbergs - TV ētera personība.


Viesi - Egils Helmanis, Ogres novada domes priekšsēdētājs, Elmārs Pļaviņš, NBS virskapelāns, Ansis Jurģis Stabiņģis, apzinātības skolotājs, bijušais psihoterapeits, bijušais ogrēnietis, Mārtiņš Kalējs, Ogres Ev. luteriskās draudzes mācītājs.  


 


8. JŪNIJA ĢIMENES DIENAS PROGRAMMA


JAUNO ĢIMEŅU BĒBĪŠU RATIŅU PARĀDE


No 13.00 no Baltās cielavas


Koncertuzvedums PINU SAULI


14.00 ONKC laukums


Piedalās Ogres novada skolu jaunatne


MŪZIKA UN DISKUSIJAS


16.00 – 21.00 Brīvības ielā pie monumentālā karoga


Vokālā grupa PUTNI, SNIEDZE PRAULIŅA, GORAN GORA.


Diskusijas: “Bērnu audzināšana cilvēktiesību laikmetā”, “Sievišķība vai ārišķība”, “Izdegšana,


distonija un žurku skrējiens”, “Vai īsti vīrieši raud? Iniciācija”.


Koncerts DEVIŅIEM’I ZIEDIŅIEM’I


21.00 ONKC laukums


Piedalās Ogres novada deju kolektīvi


Režisors Jānis Kaijaks


Scenogārija Ūna Laukmane


Mākslinieciskā vadītāja Skaidrīte Andževa un Mārtiņš Kaiva


Librets Loreta Tretjakova


Piedalās: jauniešu deju kolektīvi SPIETS, PĪLĀDZĪTIS, DAINA, DZĪPARI, SOLIS, OGRE, ĀBEĻZIEDS vidējās paaudzes deju kolektīvi RAKSTI, SUNTA, AIJA, DANDZIS, MADE, LUSTĪGAIS, DEGSME, LĪČUPĪTE senioru deju kolektīvi OGRĒNIETIS, SUNCELE, SUMULDA, VELDZE

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44030

2019. gada 8. jūnijā, 09:00, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Khemmmmnnnnn • 2019. gada 10. jūnijā, 17:23
Dievs aizlaidās lapās to dzirdot.....
Khemmm • 2019. gada 10. jūnijā, 15:16
Purviņa runāja par sievišķību? Lai Dievs nogrābstās... :)))))))))))))
Paldies! • 2019. gada 9. jūnijā, 23:57
Paldies par iespēju klausīties arī FB tiešraidēs, jo klātienē tik skaistā laikā nesanāca dzirdēt. Interesantas tēmas un dalībnieki!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet