Atgriezties pie raksta

Ogres novada skolu jaunieši Ģimenes dienā dzied un dejo Foto (papildināts)

Ģimenes dienas svinībām īpaši bija gatavojušies Ogres novada skolu jaunieši, kuri skatītājiem rādīja koncertuzvedumu "Pinu sauli". 

Koncertuzveduma ieskaņā dalībniekus, viņu pedagogus un vecākus, kā arī skatītājus uzrunāja Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis: "Šodien mēs svinam Ģimenes dienu. Ģimene tā ir vērtība. Mēs novadā daudz ceļam un būvējam - esam gada laikā Ogrē sakārtojuši visus pievadceļus, turpināsim būvēt bērnu rotaļlaukumus, bet tam nebūtu nozīmes, ja nav ģimeņu un bērnu, kā vārdā to darīt." Pašvaldības vadītājs izteica cerību, ka Ģimenes diena Ogrē kļūs par tradīciju, godājot tās ģimenes, kas ir aktīvas, audzina bērnus un ir kā paraugs pārējiem.


Pasākuma laikā tika godinātas Ogres novada vispārizglītojošo un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu ģimenes, kuras sniegušas atbalstu un apliecinājušas  veiksmīgu sadarbību ar izglītības iestādi.


Pašvaldības apsveikumu saņēma Ogres 1.vidusskolas skolnieču Elīzas Priedītes un Paulas Priedītes, Paulas Rutkovskas un Kristiānas Žaunerčikas vecākus; Jaunogres vidusskolas skolnieku Deivida Ginzburga, Dmitrija Karpova un Andreja Safonova vecākus; Ogres Valsts ģimnāzijas skolnieču Patrīcijas Princes un Rasas Grīnbergas vecākus; Ogres sākumskolas skolnieku Matīsa Bičkovska un Toma Grīnberga vecākus; Ogresgala pamatskolas skolēnu Aigara Rutka, Laura Rutka un Alises Rutkas vecākus, Madlienas vidusskolas skolnieces Sandijas Liepas vecākus; Ķeipenes pamatskolas skolēnu Līvas Esteres Ločmeles un Daniēla Ločmeļa vecākus, Taurupes pamatskolas skolnieces Esteres Keitas Līcītes vecākus; Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāles skolnieka Kristera Tobiasa vecākus; Turupes pamatskolas Meņģeles filiāles skolnieka Tomasa Maļecka vecākus; Suntažu vidusskolas Lauberes filiāles skolnieces Leldes Damrozes vecākus; VPII “Zelta sietiņš” audzēkņa Henrija Zaharāna vecākus, VPII “Cīrulītis” audzēkņa Valtera Stukāna vecākus: VPII “Strautiņš” audzēknes Gabrielas Poikānes vecākus; VPII “Riekstiņš” audzēkņu Lauras Ziedones un Madaras Ziedones vecākus; VPII “Saulīte” audzēkņu Haralda Ludborža un Ernesta Ludboržu vecākus: VPII “Ābelīte” audzēkņu Ances Andžānes, Jēkaba Andžāna un Pētera Andžāna vecākus; VPII “Taurenītis” audzēkņa Andreja Krūmiņa vecākus; VPII “Dzīpariņš” audzēkņa Valtera Kalviņa vecākus: K.Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skolas audzēkņu Marka Kiseļova, Ņikitas Kiseļova, Ārona Kiseļova un Žasmīnes Kiseļovas vecākus; Ogres Mūzikas skolas audzēkņu Tīnas Kitijas Ertmanes un Mika Gustava Ertmaņa vecākus; Ogres Mākslas skolas audzēkņa Henrija Zaharāna vecākus, Ogres novada Sporta centra audzēkņa Raivo Stūriņa vecākus; Ogres Basketbola skolas audzēkņu Marsela Dāniela Kirilko un Markusa Kevina Kirilko vecākus.


Koncertuzvedumu "Pinu sauli" sagatavoja Ogres novada Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldi, izglītības iestādēm, Ogres novada Kultūras centru un kultūras namiem.


Idejas autori norāda, ka tas veidots kā jaunības enerģijas un zinātkāres atspoguļojums saules tecējumā. Sapinot dziesmas un dejas simboliskā saules kamolā, uzvedums atklāj bērnu enerģijas un pasaules izzināšanas sparu un stāsta par Sauli kā cilvēces, cilvēka un ģimenes laimes un mīlestības simbolu.


Uzvedumā piedalījās vairāk nekā 600 dziedātāju un dejotāju. Deju kolektīvi - "Pīlādzītis", "Viznīts", "Lienīte", "Ozoliņi", "Musturiņi", "Dzītariņš", "Mazie spārni", "Spārni", "Ābolēni", "Zeltupīte", "Bitītes", "Dzīpari", kori – no Ogres Valsts ģimnāzijas, Ogres sākumskolas, Ogres 1. vidusskolas, Ogresgala pamatskolas, Suntažu vidusskolas, Madlienas vidusskolas, Ogres Mūzikas skolas; Ogres Sporta centra mākslas vingrotājas; muzikālā apvienība Kaspara Pļavnieka vadībā.


Koncertuzveduma "Pinu sauli" režisors Kristaps Kiršteins, koru virsdiriģente Gunita Bičule, deju kolektīvu virsvadītāja Marta Dargiene, pasākuma koordinatore Irēna Ošiņa.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44035

2019. gada 8. jūnijā, 23:51, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ogrēniešu... • 2019. gada 12. jūnijā, 13:25
Tavai zināšanai, to organizēja kultūras centrs un režija arī ir viņu. Un par Puriņu... paskaties pati uz sevi. Tu esi labāka ka kritizē?
>ogrēnietei • 2019. gada 10. jūnijā, 15:20
Ūdens bija pieejams tur pat blakus deju laukumam. Bērni varēja gan aplaistīties, gan papildināt savus ūdens krājumus.
ja • 2019. gada 10. jūnijā, 10:01
Par estrādi "jāpateicās "Bartkevičam!Iztirgoja privātpersonai,cik sev iebāza kabatā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet