Atgriezties pie raksta

Ģimenes dienā ogrēnieši iesaistās diskusijās par aktuālām tēmām  Foto

Par vienu no sestdien Ogrē svinētās Ģimenes dienas centrālajiem notikumiem kļuva Ogres novada Kultūras centra sadarbībā ar menedžmenta kompāniju DIGG DEEP MGMT organizētais diskusiju cikls "Skaidra valoda" .

Organizatori diskusijas dalībniekiem piedāvāja šobrīd tādas sabiedrībā aktuālas un būtiskas tēmas, kā bērnu audzināšana, sievišķība un ārišķība, izdegšana un distonija. 


Diskusijas tika atklātas ar ļoti aktuālu tēmu "Bērnu audzināšana cilvēktiesību laikmetā", kas satrauc gan pedagogus, gan vecākus, gan arī sabiedrību. Šīs problēmas aktualizēšana vistiešāk atbilda Ģimenes dienas tematikai.


"Disciplinēšana savu nozīmi nekādā gadījumā nezaudē, bet mēs nez kāpēc baidāmies no šī vārda. Reizēm jēdzienu "disciplinēšana" jaucam ar jēdzienu "sods", nesaprotot, kā to mazo cilvēku ielikt rāmjos. Ar mani droši vien vienisprātis būs daudzi šeit klātesošie vecāki – bērni jāaudzina mīlestībā, bet arī stingrībā. Loti būtiski, lai būtu līdzsvars starp stingrību un mīlestību," uzsvēra diskusijas dalībniece, centra "Dardedze" valdes locekle Laila Balode.


Debatēs piedalījās attiecīgo jomu speciālisti, amatpersonas, psihologi un Ogres baznīcu pārstāvji. Diskusiju dalībnieku vidū arī bija ogrēnieši – Ogres Mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala, Ogres novada Kultūras centra direktore Antra Purviņa, Ogres baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars, Ogres Ev.luteriskās draudzes mācītājs Mārtiņš Kalējs, Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44048

2019. gada 11. jūnijā, 10:29, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet