Atgriezties pie raksta

Foto klubs "Ogre" ar trim izstādēm uzrunā Limbažus Foto

Jūnijā un jūlijā Limbažu Galvenajā bibliotēkā trīs foto kluba "Ogre" autoru darbu izstādes: "Tici sievietei" (10 fotogrāfu darbi) un Ludmilas Milleres "Vairāk nekā darbs" – abas no 8.jūnija līdz 5.jūlijam, bet Ērika Rāceņa "Nokrišņi pilsētā" – no 8. līdz 31.jūlijam.

Ludmila Millere, foto kluba "Ogre" padomes dalībniece, informē, ka sadarbība starp Ogri un Limbažiem sākusies pirms gada, kad Limbažos noticis ogrēniešu foto plenērs. 


"Iegājām Limbažu Galvenajā bibliotēkā apskatīties fotoizstādi, kas toreiz tur bija, un mums ļoti patika gan izstāde, gan pati ēka. Ēka ir jauna un izstādēm ļoti piemērota! Ar bibliotēkas vadītāju vienojāmies, ka arī mēs šeit varētu sagatavot kādu izstādi," stāsta L.Millere. 


Ogrēnieši ir pārspējuši paši sevi, jo jūnijā un jūlijā Limbažu Galvenajai bibliotēkai sarūpētas veselas trīs izstādes! Izstādē "Tici sievietei" piedalās Gita Bērziņa, Vladimirs Gāga, Žanna Kalve, Osvalds Kretainis, Edmunds Mieriņš, Ludmila Millere, Ēriks Rācenis, Uldis Sedols, Tatjana Stumbre un Dace Voitkeviča. Izstādei "Vairāk nekā darbs" autore ir viena – Ludmila Millere.


Limbažniekiem paveicies, jo plašāka publika Ogrē un citviet Latvijā ar izstādē "Tici sievietei" redzamajiem darbiem vēl nav iepazinusies. Ludmilas Milleres izstāde "Vairāk nekā darbs" pabijusi Birzgalē,Tomē un Mērsragā, daļēji arī Ogrē, bet Ērika Rāceņa "Nokrišņi pilsētā" jau rādīti ne tikai ogrēniešiem, bet arī ventspilniekiem un rīdziniekiem.


L.Millere atklāj, ka fotogrāfiem – ja tikai viņi paši to vēlas, darba ir pilnas rokas. Jūnijā foto plenērs paredzēts Ropažu pusē, 23. un 24. augustā notiks Ogres pilsētas svētki, rudenī pie sevis aicinās ikgadējais seminārs "Egona Spura ceļš". 


Foto klubam "Ogre" 2019.gads ir 50.jubilejas gads. Plaša darbu izstāde paredzēta Ogres Vēstures un mākslas muzejā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44059

2019. gada 12. jūnijā, 21:01, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet