Atgriezties pie raksta

Suntažu pagastā pirmo reizi norisinājās Baznīcu nakts pasākumi

7.jūnijā Suntažu pagastā pirmo reizi norisinājās Baznīcu nakts pasākumi.


 

Ideja radusies jau agrā pavasarī un gatavošanās pasākuma norisei aizsākta ar kultūras nama vadītājas Dzidras Sproģes organizēto apkārtnes sakopšanas talku pie Pareizticīgo baznīcas drupām. Ar Suntažu pagasta pārvaldes un Ogres novada pašvaldības atbalstu 7.jūnija vakarā pasākumi norisinājās trīs vietās Suntažos.


Pie Pareizticīgo baznīcas drupām muzicēja Suntažu vidusskolas 5. - 9. klašu koris (vadītāja Inita Andževa), mūzikas skolas audzēkņi Diāna Deguna, Matīss Brants un Katrīna Barkāne, kultūras nama jauktais koris “Suntaži” (vad. Andis Klučnieks), kā arī kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Svīre” (vad. Inita Andževa). Pēc īpašās noskaņas apvītā koncerta pie izgaismotajām baznīcas drupām apmeklētāju straume plūda uz Suntažu Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcu, kur klausītājus ar skanīgām un dvēseliskām dziesmām priecēja duets “Mediante”. Vakara izskaņā Suntažu Evanģēliski luteriskajā baznīcā ikvienam bija iespēja noklausīties akadēmiskās un populārās mūzikas koncertprogrammu “Visa pasaule ziedos” (Sabīne Krilova, Madara Kalniņa, Zane Pakalne, Aija Linde, Elīza Sestule).


Siltais vasaras vakars bija pulcējis kuplu apmeklētāju skaitu un vakara izskaņā brīdi pēc pusnakts cilvēki devās mājup pozitīvas enerģijas piepildīti un ar gaišāku skatu nākotnē!


Informāciju sagatavoja Agnese Brauna

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44070

2019. gada 13. jūnijā, 11:33, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet