Atgriezties pie raksta

Sestdien Ķeipenes pagasta svētki “Svētki vasaras plaukumā 2019”

6. jūlijā Ķeipenes pagasta svētki sāksies jau plkst. 8.00, kad visi puķu mīļi laipni aicināti iesaistīties kopīgā ziedu skulptūras veidošanā, līdzi ņemot dārzā, pļavā vai mežā pieejamās puķes un zaļumus.

No plkst.10.00 atpūta un radoša darbošanās "Tējas – mākslas dārzā" pie tautas nama.


Plkst. 9.30 sāksies reģistrēšanās sacensībām „Ķeipenes Kauss 2019” pludmales volejbolā, kas norisināsies Ķeipenes pamatskolas pludmales volejbola laukumā. Dalības maksa no komandas - 3 eiro.


Mazākajiem svētku apmeklētājem no plkst. 11.00 būs iespēja apmeklēt "Brīnumu un prieka akadēmiju", kur varēs izbaudīt burbuļu šovu un parotaļāties ar lielajiem pasaku tēliem. No plkst. 12.00 būs iespēja apgleznot sejiņas (par maksu), darbosies Ķeipenes piparkūku darbnīca!


No plkst. 14.00 sāksies svētku maratons "Apkārt Ķeipenei 2019". Reģistrēšanās maratonam notiks no plkst. 13.00 pie tautas nama. Mazākajiem arī būs iespēja piedalīties “Mazo skrējienā”. Pēc sportiskajām aktivitātēm plkst. 15.00 – svinīga maratona dalībnieku apbalvošana un svētku zupas baudīšana!


No plkst.16.00 līdz plkst. 17.00 ikvienam būs iespēja izbaudīt atraktīvu atkrakciju - "Jo pliks, jo traks" jeb trako šlūkšanu pa plēvi!


Plkst.20.00 Ķeipenes brīvdabas estrādē notiks tautas deju kolektīvu "Sadancis 2019", kurā piedalīsies Ķeipenes Tautas nama deju kolektīvi "Zeltupīte", "Dandzis", "Veldze" un draugi no tuvākās un tālās apkaimes - Sarkaņu SDK "Senči", Lēdmanes SDK "Lēdmane", Ogres SDK "Ogrēnietis", Pociema VPDK "Nāburgi", Madlienas VPDK "Made", Lauberes VPDK "Lustīgais", Mazozolu VPDK "Līčupīte", Suntažu JDK "Spāre".


Plkst. 22.30 lustīga un jautra zaļumballe kopā ar grupu "Lustīgais blūmīzers".


Ikviens aicināts piedalīties košajos, sportiskajos un radošajos svētkos vasaras plaukumā Ķeipenē! 


IEEJA BEZ MAKSAS!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44177

2019. gada 4. jūlijā, 09:01, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ina • 2019. gada 2. jūlijā, 14:16
Prieks, ka blakus pagastos saprot kas ir skasiti svētki pagasta iedzīvotājiem. Izlasot Madlienas dienas programmu var redzēt, ka beidzot kultūras nama vadība ir panākusi savu un nogrūdusi svētkus rīkot citiem, jo pašai šie svētki riebjas, bet vai tos var saukt par Madlienas pgasta svētkiem????

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet