Atgriezties pie raksta

Gleznu veidošanas meistarklase un izstāde

12. jūlijā plkst. 14.00 Ogres Vēstures un mākslas muzeja 2.stāvā norisināsies meistarklase, kurā būs iespēja aplūkot un smelties iedvesmu no 20 mākslinieku dažādās tehnikās veidotām gleznām, kurās attēlotas Ogres ainavas.


 

Gleznas būs iespēja aplūkot tikai pasākuma norises laikā, jo tās atrodas muzeja krājumos un ikdienā apmeklētāju apskatei nav pieejamas. Tāpat dalībniekiem būs iespēja pārrunāt, kā veidojas izstāde, kā tiek atlasīti un noformēti darbi.


Šī ir pirmā meistarklase Ogres novada projektu konkursa "R.A.D.I. - Ogres novadam" atbalstītā projekta "Mana Ogre sapņos un īstenībā" ietvaros, ko īsteno biedrība "Aspāzija".


Projekta mērķis ir ikvienam sniegt iespēju attēlot gleznā vismīļāko un svarīgāko vietu savā pilsētā un novadā, tādu, kāda tā ir viņa sapņos un/vai īstenībā, un ar to piedalīties gleznu izstādē. Lai tai sagatavotos, līdz šī gada septembrim tiks organizētas vairākas meistardarbnīcas, kurās dalībnieki varēs uzzināt par veiksmīgas gleznas eksponēšanas iespējām. Jāatzīmē, ka svarīgs ir ne tikai dalībnieka redzējums un atainojums, bet arī gleznu ierāmējums. Šajā projektā uzsvars tiek likts uz ierāmējumu atjaunošanu vai izveidi no otrreizējiem resursiem. Gleznu izstādes labāk novērtētie darbi tiks apbalvoti noslēguma pasākumā. 


Sīkāka informācija par projektu pieejama: http://aspazijaon.mozello.lv 


Informāciju sagatavoja biedrība "Aspāzija"


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44210

2019. gada 8. jūlijā, 19:53, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet