Atgriezties pie raksta

Gaidāma vadības maiņa Ogres Valsts ģimnāzijā

Ogres novada pašvaldības domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē 11. jūlijā tika izskatīts jautājums par Ogres Valsts ģimnāzijas (OVĢ) direktores Ainas Bērces atbrīvošanu no direktores amata.

Kā zināms, pašvaldības iestādes vadītājus pieņem darbā un atbrīvo no darba pašvaldības dome. Ogres novada pašvaldībā 2019. gada 17. jūnijā saņemts A. Bērces iesniegums ar lūgumu atbrīvot viņu no OVĢ direktores pienākumiem. Tā kā līdz šī gada 19. augustam A. Bērcei ir piešķirts ikgadējais apmaksātais atvaļinājums, tad darba tiesiskās attiecības ar viņu pašvaldība var izbeigt 20. augustā.


Iestāde bez vadītāja palikt nedrīkst, tāpēc pašvaldības izpilddirektoram Pēterim Špakovskim būs jānorīko OVĢ direktora pienākumu izpildītājs uz laiku līdz direktora iecelšanai vakantajā amatā, kā arī jāorganizē OVĢ materiālo vērtību un dokumentācijas pieņemšana no A. Bērces un  nodošana OVĢ direktora pienākumu izpildītājam.


Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas deputāti akceptēja pašvaldības Personālvadības nodaļas sagatavoto lēmuma projektu saistībā ar darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar A. Bērci, galīgo lēmums tiks pieņemts domes sēdē 18. jūlijā.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44226

11. jūlijā, 14:36, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Beka • Vakar, 19:56
monta, nevis vieta jāskatās, bet gan punktu skaits kopējā līmenī.
zilais kalns • Vakar, 15:05
Piemēram Lielvārdes vidusskolai 14 punkti jeb 2,5 reizes vairāk kā Ogres ģimnāzijai!
zilais kalns • Vakar, 15:03
Tā ģimnāzijas 21.vieta ir tikai no 28 valsts ģimnāzijām, tas ir astotā no beigām!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet