Atgriezties pie raksta

Ogrē norisināsies radošās rakstīšanas nodarbības

Nodarbību cikls "Radošā rakstīšana iesācējiem" norisināsies trīs mēnešus, sākot no 17. augusta, Ogres Vēstures un mākslas muzejā, katru otro sestdienu, plkst. 12.15. 

Nodarbību cikla ietvaros apmeklētājiem būs iespēja noklausīties savā jomā atzinību guvušu lektoru stāstījumā par sev tuvām tēmām.


Savā pieredzē ar apmeklētājiem dalīsies Guntis Berelis, Inga Žolude, Toms Treibergs, Lauma Lapa, Bārbala Simsone. Pēc katras lekcijas – diskusija.


Pirmajā nodarbībā 17. augustā plkst. 12.15 Ogres Vēstures un mākslas muzejā literatūristu piedzīvojumus stāstīs Marta Selecka un Gustavs Terzens. Nodarbībās būs iespēja pildīt radošus mājas darbus un saņemt par tiem atsauksmes no lektoriem un pārējiem dalībniekiem. Noslēgumā ir paredzēts stāstu un dzejas vakars. Projekta gaitā būs radošo darbu konkurss ar naudas balvu - tajā būs aicināts piedalīties ikviens, ne tikai dalībnieki. Tiks arī sagatavota elektroniska grāmata ar nodarbību un konkursa laikā saņemtajiem stāstiem.


Nodarbības ir bez maksas, apmeklējums brīvs, vēlams iepriekš pieteikties, rakstot uz rakstu.es@gmail.com. Vairāk informācijas Facebook lapā Rakstu.Es. Uz tikšanos!


Pasākums notiek ar Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "R.A.D.I. - Ogres novadam" atbalstu.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44375

2019. gada 8. augustā, 07:59, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet