Atgriezties pie raksta

Inbox.lv talantu konkursa uzvarētājiem - jauna skolas mugursoma

Jau ceturto gadu pēc kārtas, tuvojoties skolas gaitu sākumam, portāls "Inbox.lv" izsludina talantu konkursu, tostarp Ogres pilsētas un novada jaunāko klašu skolēniem.

Konkurss sniedz iespēju 100 skolniekiem jauno mācību gadu iesākt ar stilīgu un ērtu mugursomu, savukārt viens laimīgais kopā ar ģimeni dosies 3 dienu ceļojumā uz Igauniju.


Inbox.lv talantu konkursa galvenais mērķis ir iedrošināt skolēnus atklāt un attīstīt savus talantus. Pieteikties konkursam var jebkurš 1. - 6. klases skolēns, kurš prot satriecoši dejot, virtuozi spēlēt kādu no mūzikas instrumentiem, skanīgi dziedāt vai jodelēt, vai arī ir apveltīts ar kādu citu īpašu talantu. 


Ja vēlies piedalīties konkursā, sūti sava talanta video līdz 25.augusta plkst. 17.00 uz e-pasta adresi: tavitalanti@inbox.lvaprakstā norādot savu vārdu, uzvārdu, vecumu un tālruņa numuru.


No visiem konkursa dalībniekiem 100 labākie saņems mugursomas, savukārt “Inbox.lv” žūrija izvēlēsies četrus favorītus, kuru video 26. augustā tiks ievietoti "Inbox.lv" Facebook lapā un nodoti sociālā tīkla lietotāju vērtējumam, lai cīnītos par galvenās balvas iegūšanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44429

2019. gada 16. augustā, 10:25, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet