Atgriezties pie raksta

Bibliobusā pilsētas svētkos iepazīstina ar kino Ogrē Foto

24.augustā Ogres pilsētas svētku laikā apmeklētājus aicināja Ogres Centrālās bibliotēkas (OCB) bibliobuss, kurā bija iekārtota izstāde "Dzīve ir kino. Kino ir Ogrē". 

OCB apkopotajos materiālos atrodama informācija, ka Ogrē kinoteātris ir uzcelts 1959.gadā Tātad šogad aprit 60 gadu, kopš šī ievērības cienīgā notikuma. Kultūras iestāde, kurā rādīja filmas un rīkoja tikšanās ar populāriem aktieriem, diemžēl vairs nedarbojas.


Tā kā šogad Ogres pilsētas svētku moto ir "Dzīve ir kino", bibliobusā varēja noskatīties režisores Laumas Balodes 2009.gadā uzņemto dokumentālo filmu par Ogres bibliobusu. 


"Šogad jau būs 22 gadi, kopš bibliobuss dodas pie lasītājiem Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novados. Bibliobusa pakalpojumus var izmantot arī Ogres pilsētas iedzīvotāji. Mums ir izveidoti divi maršruti, pa kuriem dodas bibliobuss. Viens maršruts ir Pārogres virzienā, otrs – uz Turkalni, Juglu, Stirnu un Loka ielu. Bibliobuss brauc pie lasītājiem, kuriem no savām dzīvesvietām sarežģītāk nokļūt uz bibliotēku Ogrē," norāda Ogres Centrālās bibliotēkas direktore Jautrīte Mežjāne.


Pilsētas svētku laikā ikviens interesents varēja uzzināt, kas ir bibliobuss, aplūkot to no iekšpuses un iepazīties ar grāmatu  krājumu.


"Bibliobusā ir daiļliteratūra, nozaru literatūra. Viss, kas varētu interesēt lasītājus," saka OCB direktores vietniece Aija Žilvinska. "Pilsētas svētku laikā pie mums nāca cilvēki, kuriem interesē šis pakalpojums un nākotnē viņi to vēlētos izmantot." 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44484

2019. gada 24. augustā, 19:43, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet