Atgriezties pie raksta

ONKC amatierkolektīvi pilsētas svētkos atklāj jauno sezonu Foto

Ogres pilsētas svētku otrajā dienā uz pilsētas skvēra skatuves vairāku stundu garumā norisinājās vērienīgs un krāšņs Ogres novada Kultūras centra (ONKC) amatierkolektīvu  un viesmākslinieku koncerts "Spēlēju dancoju". 

Bez ONKC talantīgajiem dziedātājiem un dejotājiem Ogrē nenotiek neviens ievērības cienīgs kultūras pasākums, kur nu vēl pilsētas svētki, kad ogrēnieši vēlas uzgavilēt un aplaudēt savējiem.


Arī šajos svētkos varēja novērtēt ONKC amatierkolektīvu sniegumu. Koncertā "Spēlēju, dancoju" piedalījās pūtēju orķestris "Horizonts", jauktie kori - "Ogre", "Grīva", Ogres Skolotāju kamerkoris, bērnu un jauniešu vokālā studija "Svilpastes", dāmu deju grupa "Astras", senioru koris "Altera", TDA "Ogre", VPDK "Raksti", VPDK "Aija", SDK "Ogrēnietis", kā arī viesmākslinieki – muzikālā apvienība "Stiprās sievas" un etnoprieka grupa "Ogas" (abu kolektīvu vadītāja Iveta Gaiķe).


"Tā jau ir tradīcija, ka Ogres novada Kultūras centra amatierkolektīvu jaunā sezona sākas ar pilsētas svētkiem. Visi kolektīvi atsāks darbu. Protams, ka tiek gaidīti arī jauni dalībnieki. Aicinām mūsu kultūras centrā dziedāt, dejot, spēlēt, kā arī fotografēt, jo mums ir pievienojies jauns kolektīvs – Foto klubs "Ogre"," saka ONKC kultūras metodiķe Dace Nikolaisone.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44488

2019. gada 25. augustā, 21:55, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

paldies par bildēm • 2019. gada 26. augustā, 09:45
smuki

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet