Atgriezties pie raksta

Ogres Valsts ģimnāzijā būs seši jauni pedagogi Foto

Šodien Zinību dienu svinēja arī Ogres Valsts ģimnāzijā, kur šogad 7.-12.klasēs zināšanas apgūs teju pussimts skolēnu.

Pēc Latvijas valsts himnas nodziedāšanas skolēnus un pedagogus uzrunāja Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš.


"Jūs mācāties Ogres Valsts ģimnāzijā, lepojaties ar savu skolu un novadu," sacīja G.Sīviņš. Domes priekšsēdētāja vietnieks aicināja jauniešus izbaudīt jaukos skolas gadus, savukārt skolotājiem vēlēja kļūt par autoritāti skolēniem, lai viņi atcerētos savus pedagogus vēl ilgi pēc skolas absolvēšanas.


Zinību dienā pedagogus, skolēnus un viņu vecākus sveica Ogres Valsts ģimnāzijas direktora pienākumu izpildītāja Inna Zeņkeviča: "Tie ir svētki pirms jaunā darba cēliena - jauns sākums un jaunas ieceres. Skolēniem novēlu apgūt zināšanas un prasmes, pedagogiem - veiksmīgi vadīt skolēnu izglītošanas procesu, bet vecākiem - sniegt atbalstu un iedvesmot. Mums visiem kopā noteikti izdosies!"


Direktora pienākumu izpildītāja iepazīstināja skolas kolektīvu ar jaunajiem pedagogiem, kuri šogad uzsāks darba gaitas Ogres Valsts ģimnāzijā. Inga Laipniece mācīs latviešu valodu un literatūru, kā arī audzinās 7.c klasi, Mārīte Karņicka būs krievu valodas skolotāja un 7.d klases audzinātāja. Ieva Šūpola mācīs angļu valodu, Igors Pavelko – fiziku, Andris Princis - mājturību un tehnoloģijas zēniem, Rūdolfs Cīrulis - vēsturi, politiku un tiesības. Informātikas skolotājs Aleksejs Leonovičs pildīs arī direktora vietnieka pienākumus IT jomā.


Ogres Valsts ģimnāzijā (7. – 12. klases) šobrīd reģistrēti 493 skolēni, kas ir par 31 vairāk nekā pagājušajā gadā. Visvairāk skolēnu ir 7.klasēs – 130, 8.klasēs – 119, bet 9.klasēs mācīsies 82 skolēni. Vidējo izglītību, iestājoties 10.klasē, sāk apgūt 60 skolēni, 11.klasē mācīsies - 54, bet 12.klasē – 48.


Zinību dienā ar muzikāliem priekšnesumiem visus sveica mūziķi Kristīne Pāže un Didzis Bordo.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44560

2019. gada 2. septembrī, 18:35, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ogreniete • 2019. gada 3. septembrī, 10:47
Ģimnāzija rulle, bravo!
jauki • 2019. gada 3. septembrī, 07:06
Izskatas Ģimnāzija sāks rullēt atkal. Jauka skolu konkurence.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet