Atgriezties pie raksta

Ogres Mūzikas skolas Zinību diena 2019

2.septembrī, Zinību dienas pēcpusdienā norisinājās svinīgais pasākums Ogres Mūzikas skolā. Pasākumā sveica esošos Mūzikas skolas skolniekus, kuri apgūst muzikālās prasmes kādā no nodaļām (pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļā, stīgu instrumentu nodaļā, mūzikas teorijas nodaļā, taustiņinstrumentu nodaļā, kora klasē), kā arī mazākos, kuri šogad uzsāk mācības ne tikai vispārizglītojošajās skolās, bet arī radošajā mūzikas jomā.


 

Svinīgā pasākuma uzrunu sāka Ogres Mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala:"Mīļie bērni, jaunieši, jūs esat tie, kas veido mūsu nākotni, mūsu inteliģenci, mūsu nākotnes kultūras sabiedrību. Mūzikas joma spēlē lielu lomu tajā. Galvenais ir nebaidīties uzstādīt augstus mērķus, kas šķiet ir neiespējami, bet tikai tā var sasniegt pašas augstākās virsotnes. Es esmu patiesi lepns ar mūsu skolas kora "Cielaviņa" sasniegumiem, kurš ir guvis atzinību plašā mērogā, šogad Zviedrijā, Gēteborgā izcīnija zelta medaļu IV koru olimpiādē."  Liela pateiciba arī kora "Cielaviņa" sponsoriem - Canelle Bakery un SIA Optic Guru, kā arī Ogres novada pašvaldībai par milzīgo atbalstu, iesaisti un palīdzību."


Pēc direktora uzrunas pateicību izteica arī Ogres novada domes priekšsēdētājs E. Helmanis:"Vēlos sveikt visus šajā saulainajā Zinību dienā! Pateicību vēlos izteikt Gunitai Bičulei, par Ogres vārda nešanu pasaulē. Vēlamies šogad uzsākt Ogres Mūzikas skolas klašu remontdarbus, lai bērni apgūst mūziku jaunās, skaistās telpās." 


Visus klātesošos ar savu dziedājumu iepriecināja viens no lielākajiem Mūzikas skolas lepnumiem koris "Cielaviņa". Šogad Ogres Mūzikas skolā savas gaitas uzsāka 61 1. klases skolnieks un 50 sagatavošanas klases skolnieks.


Mācības sākās jau 3. septembrī.


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44563

2019. gada 2. septembrī, 23:15, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet