Atgriezties pie raksta

Novērtē Ogres Mākslas skolas radošo garu Foto

2.septembra pēcpusdienā Zinību dienas pasākumā pulcējās Ogres Mākslas skolas pedagogi, audzēkņi un viņu vecāki.

Klātesošos ar skolas gaitu sākumu sveica Ogres Mākslas skolas direktore Astra Rubene, paužot gandarījumu, ka bērni un viņu vecāki novērtē mākslas skolas sniegtās iespējas un izvēlas šeit mācīties.


"Jūs droši vien esat pamanījuši, ka arī vispārizglītojošās mācību iestādes virzās uz radošumu. Gan Latvijā, gan Eiropā augstu tiek novērtēta radošā  doma un izpausmes. Tas ir ļoti svarīgi jauniem un arī ne tik jauniem cilvēkiem. Laikmets to prasa, un mums jāiet līdzi laikam," uzsvēra A.Rubene.


Daudzi Ogres Mākslas skolas absolventi izvēlas turpināt padziļināti apgūt mākslu vidējā posma izglītības iestādēs – Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā, Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas skolā, kā arī Ogres tehnikumā, kur ir Dizaina un mākslas nodaļa. Arī liels skaits pagājušā mācību gada Ogres Mākslas skolas absolventu iestājušies šajās skolās.


"Es ļoti ceru, ka jūs cītīgi strādāsit, nopietni visu uztversit, ko jums māca pedagogi. Ogres Mākslas skolas pedagogi nav tikai skolotāji, bet arī mākslinieki – paši radoši strādā, un līdz ar to var daudz dod audzēkņiem. Spējiet novērtēt – laiku un pedagogus," aicināja A.Rubene.


Šogad Ogres Mākslas skolā Profesionālās ievirzes programmās mācās 312 audzēkņu, bet Interešu izglītības programmās – 187. Kā norāda Ogres Mākslas skolas direktores vietniece mācību darbā Signe Kraukle, Profesionālās ievirzes izglītības programmās audzēkņu skaits jau ir nokomplektēts, bet Interešu izglītības programmās vēl var pieteikties.


S.Kraukle iepazīstināja audzēkņus ar Ogres Mākslas skolas pedagogiem, informēja par mācību procesu un iekšējās kārtības noteikumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44564

2019. gada 2. septembrī, 23:45, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet