Atgriezties pie raksta

Radošās rakstīšanas nodarbības Ogrē

"Dažiem autoriem balsis skan galvās", - saka tulkotāja un Radošās rakstīšanas iesācējiem lektore Lauma T. Lapa. Par šo atmaskojumu atliek tikai mēmā izbrīnā apstiprinoši māt ar galvu. Kamēr dažus balsis aizvilina pastaigās psihoneiroloģiskās slimnīcas gaiteņos, tie, kuri izveidojuši kaut cik funkcionējošu stūri dragāšanai pa dzīvi, var kļūt par interesantu un autentisku stāstu autoriem. Ja atļaujas runāt ar balsīm, ja atļauj tēliem pašiem apsēsties pie klaviatūras un uzrakstīt savu stāstu.

Rakstīšana, ja savācam vienkopus visu savu drosmi un atmetam ilūzijas, nav patīkama, bet ko vērtīgāku gan mēs varam darīt šodien un vispār?


Ar Martas Seleckas, Gustava Terzena un Laumas T. Lapas pieredzes stāstiem Ogrē aizvadītas jau divas nodarbības radošajā rakstīšana. Nākamā tikšanās jau 14. septembrī, kad dalībnieku darbus vērtēs literatūrzinātniece, redaktore un grāmatu autore Bārbala Simsone. Nākamajās nodarbībās - Guntis Berelis, Toms Treibergs un Inga Žolude.


Tikšanās katru otro sestdienu plkst. 12.00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā Brīvības ielā 36. Pieteikšanās rakstu.es@gmail.com.


Pasākums notiek ar Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "R.A.D.I. - Ogres novadam" atbalstu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44627

2019. gada 9. septembrī, 13:14, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Sisi • 2019. gada 15. septembrī, 07:58
Viss notika, bija labi
neko nesapratu • 2019. gada 12. septembrī, 01:13
Murgs kaut kāds no tā vārsmojuma. Šis raksts vairāk atbaida, nekā pievelk. Biju dzirdējusi par šo radošo rakstīšanu. Ieinteresēja, bet, pēc šī raksta izlasīšanas, nav vairs vēlmes.
Saņemiet kredītu 24 stundu laikā šeit, Itālijā un Lietuvā pasts: krugergisele6@gmail.com • 2019. gada 9. septembrī, 21:47
Saņemiet kredītu 24 stundu laikā šeit, Itālijā un Lietuvā pasts: krugergisele6@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet