Atgriezties pie raksta

Ogres Mākslas skolā jauns mācību gads sācies ar jaunu izstādi Foto

Ogres Mākslas skolas (OMS) Izstāžu zālē no 10. līdz 28.septembrim apskatāmi pagājušā mācību gada 2.pusgadā tapušie labākie audzēkņu darbi.

"Izstādē pārstāvēti gandrīz visi mācību priekšmeti – zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, veidošana, keramika. Savukārt maketēšanas un tekstildarbi visu vasaru bija skatāmi II stāva zālē," stāsta Ogres Mākslas skolas direktores vietniece mācību darbā Signe Kraukle.


Ar OMS audzēkņu darbiem var iepazīties ikviens interesents Izstāžu zāles darba laikā, bet īpaši rosinoša tā ir audzēkņiem, kuri tikai šogad iestājušies mākslas skolā. Izstādē viņi var uzskatāmi redzēt, kas viņiem mācību laikā būs jāapgūst, kā arī samērot savu pašreizējo līmeni ar vecāko kursu audzēkņu darbiem.


"Kad mācību noslēgumā audzēkņiem izsniedzam apliecības, sameklējam viņu iestājeksāmenu darbus. Tas visiem sagādā jautrus brīžus," atklāj S.Kraukle. "Mēs esam profesionālās ievirzes izglītības iestāde, un mums ir iespēja sagatavot jauniešus nākamajai mākslas izglītības pakāpei. Cenšamies noturēt augstu kvalitāti, tāpēc Ogres Mākslas skolā ir nopietni un atbildīgi jāmācās. Varam lepoties, ka 13 no mūsu skolas absolventiem šogad iestājušies un turpina mācības mākslas izglītības iestādēs. Tas mūs gandarī."


Šogad Ogres Mākslas skolu absolvēja 22 audzēkņi. To jauniešu skaitā, kuri šogad uzsākuši mācības vidējās mākslas izglītības iestādēs, ir gan šī, gan arī iepriekšējā mācību gada absolventi, jo daļa no viņiem, absolvējot mākslas skolu, vispārizglītojošā skolā vēl nav ieguvuši pamatizglītību. Tradicionāli OMS audzēkņi vēl gadu apmeklē mākslas studiju, bet pēc 9.klases beigšanas vispārizglītojošās mācību iestādēs dodas uz vidējām mākslas izglītības iestādēm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44682

2019. gada 14. septembrī, 08:29, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet