Atgriezties pie raksta

Ogres Vēstures un mākslas muzejā izstādē "Simbioze" tiekas keramika un gleznas Foto

Piektdien, 13. septembrī, Ogres Vēstures un mākslas muzejā atklāta gleznotājas Sandras Poplavskas – Rimicānes jeb Sanri un keramiķes Unas Guras izstāde "Simbioze". 

"Jāteic, ka simbioze ir patiešām izdevusies. Unas keramikas objekti kopā ar Sandras krāsainajām, spilgtajām gleznām rada pārsteidzošu efektu. Darbi papildina viens otru, radot jaunu mākslas objektu. Izstādē jaušama gaiša, patīkama noskaņa, pozitīvas un priecīgas emocijas. Esmu pārliecināta, ka izstādes apmeklētāji būs gandarīti par redzēto un atstās šīs telpas labā noskaņojumā," izstādes atklāšanā teica Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktore Evija Smiltniece.  


Kaut gan abas mākslinieces ir no Daugavpils, Sandra Poplavska – Rimicāne jeb Sanri dzimusi un mācījusies Ogrē.


Māksliniecēm katrai ir savs radošās telpas redzējums, tomēr abas iedvesmojas un savos darbos iekļauj dabas motīvus. Sanri gleznās, dominējot spilgti zilajam, zilganzaļajam un rozā – oranžīgajam tonim, pa vidu mijas akcentēti augu un dabas motīvi, turklāt Unas Guras lielformāta keramikas objekti, kas pēc formas atgādina akmeņus, klāti ar ritmisku "pumpu" rakstu, kas viņas darbiem, apvienojumā ar pašas iesauku Unella, devuši nosaukumu Pumpunella.


Izstāde Ogres Vēstures un mākslas muzejā būs apskatāma līdz 13. oktobrim.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44684

2019. gada 14. septembrī, 15:35, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet