Atgriezties pie raksta

Ogres teātris atklāj sezonu; drīz gaidāma jauna iestudējuma pirmizrāde

22.septembrī plkst.19 Ogres Teātris atklās jauno sezonu, dodot iespēju noskatīties Antona Čehova lugu "Ivanovs", kas ieguvusi Latvijas Nacionālā kultūras centra organizētās skates apbalvojumu "Gada izrāde 2018".

Pēc izrādes sekos "Sarunas pēc izrādes", kuru laikā skatītāji varēs tikties ar režisoru un aktieriem. 


2019.gada rudenī Ogres Teātra telpā būs skatāma režisora Jāņa Kaijaka četru gadu laikā iestudētā kamerizrāžu triloģija: – Henrika Ibsena "Bernika projekts", Oskara Vailda "Cik svarīgi būt nopietnam" un Antona Čehova "Ivanovs".


"Pagājušajā gadā jaunajā Ogres Teātra telpā Ogres Teātris ienāca ar savu pirmo izrādi – Antona Čehova lugu "Ivanovs"-, kas bija ļoti labi apmeklēta. Šajā sezonā Ogres Teātra repertuārā būs trīs izrādes – Henrika Ibsena "Bernika projekts", Oskara Vailda "Cik svarīgi būt nopietnam", Antona Čehova "Ivanovs", kurām līdz gada beigām pievienosies ceturtā," stāsta Ogres Teātra radošā direktore Ieva Rodiņa. "Novembra beigās plānota pirmizrāde jaunajai izrādei. Tā būs komēdija – vieglā žanra iestudējums, kurā mēs skatītājiem piedāvāsim kaut ko pilnīgi jaunu un nebijušu, un ceram, ka arī izklaidēsim un iepriecināsim. Iestudējuma pamatā ir divu franču autoru - Pjēra Barijē un Žana-Pjēra Gredī - komēdija "Četrdesmit karāti", ko mēs nedaudz mūsdienīgosim interpretācijas ziņā. Lugas nosaukums ir pārveidots, un Ogres Teātra versijā tas būs "Rītdiena ir tālu", aicinot baudīt dzīvi, šo mirkli. Tas būs stāsts par trīs paaudžu sievietēm, viņu ikdienas gaitām un nedienām, un, protams, mīlestību. Mēs ceram, ka skatītājiem patiks."


I.Rodiņa uzsver, ka šajā sezonā Ogres Teātris kļūs par repertuāra teātri, kurā izrādes sekos cita citai. Iecerēts, ka Ogres Teātra telpā notiks arī dažādu Latvijas teātru viesizrādes. Savukārt Ogres Teātris dosies viesizrādēs uz citām pilsētām un novadiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44722

2019. gada 18. septembrī, 14:59, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

:) • 2019. gada 19. septembrī, 19:04
Gaidām ar nepacietību!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet