Atgriezties pie raksta

Ogres Mūzikas skolā uzstāsies pianists Kārlis Gunārs Tirzītis

Arī Ogres Mūzikas skola šogad atzīmē Starptautisko mūzikas dienu un aicina ikvienu klaviermūzikas cienītāju uz Kārļa Gunāra Tirzīša pēcpusdienas solokoncertu 1. oktobrī plkst. 15.00!


 

Kārlis ir Ogres Mūzikas skolas bijušais audzēknis un tas vēl vairāk dara lepnus, ka mūsu audzēkņi var tālu tikt un daudz sasniegt mūzikas pasaulē. 


Kārlis Gunārs Tirzītis ir latviešu pianists, dzimis 1996. gada 20. aprīlī. Pirmās klavieru stundas viņš apguva 4 gadu vecumā pie skolotājām Felicitas Šnē un Ogres Mūzikas skolā pie skolotājas Guntas Trasūnes. Vēlāk turpināja mācības pie skolotājas Leldes Paulas Emīla Dārziņa mūzikas skolā, kuru viņš absolvēja 2015. gadā. Mācījās JVLMA Arņa Zandmaņa klasē līdz 2018.gadam. Tagad Kārlis ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas students Venta Zilberta klasē.  


Ar panākumiem piedalījies vairākos starptautiskos konkursos Latvijā un ārzemēs, laureāts Lionas Starptautiskajā pianistu konkursā, ieguva 1. vietu Jūrmalas Starptautiskajā pianistu konkursā, 2.vietu Ineses Galantes talantu konkursā Rīgā un Grand Prix “Musical de France” konkursā Parīzē, kā arī saņēmis godalgotas vietas vairākos valsts konkursos jaunajiem pianistiem. Piedalījies meistarklasēs pie starptautiski atzītiem pedagogiem kā Vsevoloda Dvorkina, Reiņa Zariņa, Konstantīna Lifšica, Dinas Yoffes, Dominika Merlē, Greiema Skota, Diānas Ketleres un citiem. Regulāri piedalās Siguldas latviešu jauno mūziķu meistarklasēs un Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla meistarklasēs, kā arī piedalījies Mozarteum vasaras akadēmijā, Zalcburgā un Prāgas Musicus Olympicus meistarklasēs. 


Kārlis Gunārs Tirzītis bieži uzstājas Latvijā, kur sniedz solo koncertus, kā arī ir uzstājies ar kameransambļiem koncertos un festivālos, tai skaitā Madonas latviešu mūzikas festivālā, Incorpore festivālā Tallinā un sniedzis koncertus ASV kopā ar klarnetistu H. Klipu K.Lesiņa balvas ietvaros. Kārlis arī ir uzstājies koncertos ASV, Itālijā, Lietuvā, Igaunijā un Čehijā un spēlējis ar West Bohemian Simfonisko orķestri Karlsbādenā, Emīla Dārziņa Mūzikas skolas simfonisko orķestri un Vidzemes kamerorķestri diriģenta Andra Vecumnieka vadībā.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44765

25. septembrī, 09:01, Kultūra un izglītība
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet