Atgriezties pie raksta

Ogres muzeja ekspedīcija uz Menģeli Foto

No 7. līdz 11.oktobrim Ogres Vēstures un mākslas muzeja speciālisti dosies izzinošā ekspedīcijā uz Menģeles pagastu. 

Ekspedīcijas mērķis ir iepazīt un izpētīt Ogres novada Menģeles pagastu. Muzeja speciālistus interesē dažādi stāsti, atmiņas, seni foto, kā arī vēsturiski priekšmeti. Ekspedīcijas laikā uzzinātais un iegūtais tiks izmantots Ogres muzeja izstādes sagatavošanai 2020.gadā. Fotogrāfijas ekspedīcijas laikā būs iespējams ieskanēt uz vietas, bet priekšmetus deponēt uz izstādes laiku.


Ogres muzeja speciālisti iepriekšējos gados apsekojuši arī citas bijušā Ogres rajona teritorijas, to starp Suntažus, Mazozolus, Lauberi, Birzgali un citus. Iegūtie materiāli papildina muzeja krājumu un ir pieejami ikvienam interesantam muzeja zinātniskajā lasītavā.


Ja ir vēlme tikties ar muzeja speciālistiem, saistībā ar Menģeles pagasta ekspedīciju, aicinām iepriekš sazināties pa tālr. 650 24345 vai 28624505 (OVMM vēstures speciāliste Santa Šustere).


Veidosim stāstu par Menģeles pagastu kopā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/44822

2019. gada 1. oktobrī, 12:32, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nesaprotu • 2019. gada 3. oktobrī, 19:28
Ekspedīcijās ir jābrauc vasarā, protams, kad nav atvaļinājums. Novēlu speciālistiem,lai labi laika apstākļi, ne slapdjdraņķis vai pat sniegs!
Info • 2019. gada 2. oktobrī, 12:15
Cilvēki, esiet modri. Jebkurai personai, kura ierodas jūsu privātīpašumā, pirms, ko fotografēt un filmēt ir jāprasa atļauja. Ja tas tiek darīts bez atļaujas, tad tiek pārkāpts likums par personas datu aizsardzību. Un jums ir visas tiesības sūdzēt vainīgo personu tiesā, piedzenot sev par labu kādu naudas summiņu. Kā nekā, mēs dzīvojam tiesiskā valstī.
tā notiek • 2019. gada 2. oktobrī, 11:02
meņģelieši katru darbdienu dodas ekspedīcijā uz Ogri, un neviens ne raksta, ne gatavo izstādi

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet